Gra o Tron: Gra karciana – Druga edycja

Opis gry
GOT_LCG„W grze o tron zwycięża się albo umiera. Nie ma ziemi niczyjej.”
–Cersei Lannister

W całych Siedmiu Królestwach i za Wąskim Morzem, Wielkie Rody Westeros stają do walki w gwałtownym konflikcie. Dołączcie do sił Rodu Starków, Lannisterów, Targaryenów, Baratheonów, Greyjoyów, Martellów lub Tyrellów w walce o kontrolę nad Żelaznym Tronem lub przywdziejcie czerń i wspomóżcie Nocną Straż w jej wysiłkach obrony Muru i ochrony królestwa ludzi.

Gra o Tron: Gra karciana pozwala graczom wziąć udział w politycznych intrygach, zdradach i wojnach osadzonych w uniwersum bestsellerowych powieści z cyklu Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George’a R.R. Martina. Wykorzystując elementy, które składały się na sukces pierwszej edycji gry karcianej Gra o Tron, niniejszy zestaw podstawowy drugiej edycji umożliwi rozpoczęcie nowej przygody z grą zarówno nowym, jak i doświadczonym graczom. Ponieważ Gra o Tron: Gra karciana jest żyjącą grą karcianą (ang. Living Card Game), regularnie będą pojawiać się nowe karty, które pozwolą graczom rozbudować zawartość tego zestawu i tworzyć swoje własne, wyjątkowe talie.

Kto zatriumfuje nad innymi pretendentami i zadecyduje o losach Westeros?
Gra o Tron właśnie się rozpoczęła…

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
● 6 kart tytułów ● 8 kart stronnictw ● 28 kart fabuły ● 192 karty graczy ● 30 żetonów złota ● 30 żetonów władzy ● 10 żetonów wpływów ● 1 żeton pierwszego gracza ● 1 Zasady wprowadzające ● 1 Kompletna Księga Zasad ●

Rozszerzenia

15339N-BOX-PO-1

Wilki Północy

Mieszkańcy północy to trudni ludzie o chłodnym spojrzeniu. W ciężkich warunkach tych mroźnych krain najważniejszymi wartościami są honor i zaufanie. Nieustępliwi w negocjacjach i niepowstrzymani w walce – ludzie Starków są doskonale przygotowani nawet na najsroższą zimę…

16072N-Tuckbox-PO

Lwy Casterly Rock

Spośród wszystkich wielkich rodów Westeros żaden nie jest tak spragniony władzy jak ród Lannisterów. Jako władcy Casterly Rock, Lannisterowie posiadają niezliczone bogactwa i ogromny wpływ na Żelazny Tron, jednak nie zadowala ich jedynie służenie królestwu…

gt22_straznicy_na_murze_mini

Strażnicy na Murze

Podczas gdy Wielkie Rody walczą o władzę w Westeros, Nocna Straż pełni wartę na Murze, broniąc Siedmiu Królestw przed czyhającym za nim niebezpieczeństwem. Od tysiącleci zaprzysiężeni Straży opuszczają swoje ziemie i zrzekają się tytułów, poświęcając swoje życie służbie królestwu.

Akcesoria

Maty go gry

Zanurz się w świecie Pieśni Lodu i Ognia dzięki tym wyjątkowym, starannie wykonanym i wytrzymałym matom do gry. Każda z nich jest specjalnie zaprojektowana dla Gry o Tron: Gry Karcianej i pozwala zorganizować miejsce na wszystkie potrzebne elementy.

Wymiary każdej z mat to ok. 35,5 x 61 cm.

GTS09_playmat_POL

Wejdź do świata Pieśni Lodu i Ognia i zorganizuj swoją przestrzeń gry dzięki wyjątkowej macie przedstawiającej Daenerys Targaryen. Ta wysokiej jakości mata jest bardzo wytrzymała i dogodnie podzielona, wyznaczając miejsce na karty postaci, miejsc, fabuły, talii i stosy odrzuconych i zabitych. Grafika na macie przedstawia Daenerys Targaryen, otoczoną przez poddane jej smoki.

GTS10_playmat_POL Zajmij swoje miejsce na turnieju i zorganizuj swoją przestrzeń gry dzięki wyjątkowej macie przedstawiającej Turniej Namiestnika. Ta wysokiej jakości mata jest bardzo wytrzymała i dogodnie podzielona, wyznaczając miejsce na karty postaci, miejsc, fabuły, talii i stosy odrzuconych i zabitych. Grafika na macie przedstawia rycerzy ścierających się w pojedynku podczas Turnieju Namiestnika pod Królewską Przystanią.

Artykuły

Dołącz do walki o Żelazny Tron – zapowiedź gry

Jedyna gra, która ma znaczenie! – plany wspierania sceny turniejowej

Przywdziać czerń – zapowiedź rozszerzenia

Szara Przystań – zapowiedź rozszerzenia

Droga do Winterfell – zapowiedź rozszerzenia

Królewski pokój – zapowiedź rozszerzenia

Nie ma ziemi niczyjej – zapowiedź rozszerzenia

Pozorny spokój w Westeros – rozszerzenia Spokój w Westeros i Prawdziwa stal

Wilki Północy – zapowiedź rozszerzenia

Nowe pole bitwy – maty do gry

Wojna Pięciu Królów– nowy cykl do Gry o Tron

Wybierz swoją drogę do Tronu – zestawienie gier z uniwersum Gry o Tron