Star Wars: Przeznaczenie

Opis gry

Bez-nazwy-2W grze Star Wars: Przeznaczenie przejmiecie kontrolę nad najpopularniejszymi postaciami uniwersum Gwiezdnych Wojen i weźmiecie udział w pojedynku, którego stawką jest los galaktyki. Do walki wykorzystywać będziecie miecze świetlne, blastery oraz inne elementy wyposażenia, które reprezentowane są przez specjalne kości. Pojedynek pomiędzy potężnymi bohaterami i złoczyńcami trwa do momentu, gdy na polu bitwy pozostanie tylko jedna drużyna.

Odpowiedz na wezwanie Mocy i rozpocznij swoją kolekcję Star Wars: Przeznaczenie!

Zestawy startowe

Zestawy startowe

Opowiedz się po jednej ze stron i pokieruj swoimi ulubionymi postaciami z uniwersum Star Wars. Wybierz swój zestaw startowy i rozpocznij kolekcję największych bohaterów i złoczyńców w Galaktyce! Pierwsze dwa zestawy startowe pozwolą ci toczyć walki pomiędzy Jasną i Ciemną stroną mocy i odtworzyć pamiętne pojedynki Rey i Kylo Rena ze Star Wars: Przebudzenia Mocy.

StarterPack_1

Zestaw podstawowy Rey

Najwyższy Porządek rośnie w siłę, ale Ruch Oporu nie ustaje w walce ze swoim potężnym wrogiem. I kiedy wydaje się, że nie ma już nadziei – Moc znów wzywa swojego wybrańca. Wybierz zestaw podstawowy Rey, jeśli pragniesz skorzystać z potęgi Jasnej Strony Mocy i raz na zawsze położyć kres panowaniu Najwyższego Porządku

W Przebudzeniu Mocy Rey pokazuje, że potrafi o siebie zadbać. Razem z Finnem stają przed wieloma wyzwaniami i zawsze wychodzą cało z opresji. Również w zestawie startowym ta zgrana para najlepiej będzie działać razem.

Przeczytajcie nasz przegląd zestawu podstawowego Rey, aby poznać podstawowe mechaniki rządzące talią i sposoby na wygraną.

Bez-nazwy-2

Zestaw podstawowy Kylo Ren

Kylo Ren pragnie pójść w ślady swego duchowego mistrza, Dartha Vadera. Dzięki Zestawowi podstawowemu Kylo Ren do Star Wars: Przeznaczenie możecie sprawdzić jego umiejętności i zobaczyć, jak dobrze główny złoczyńca Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy opanował Ciemną Stronę Mocy.

Już w Przebudzeniu Mocy Kylo Ren zamanifestował swoją wściekłość, której nie można było powstrzymać. Grając tym zestawem startowym, sami będziecie musieli opanować jej niszczycielskie i nieprzewidywalne efekty. Jeśli dobrze wykorzystacie potężne karty, zawierające w sobie element ryzyka, z łatwością zmiażdżycie przeciwników.

Przeczytajcie nasz przegląd zestawu podstawowego Kylo Ren, aby poznać podstawowe mechaniki rządzące talią i sposoby na wygraną.

swd08-BOX_mini

Zestaw dla 2 graczy

Przejmij kontrolę nad swoimi ulubionymi postaciami ze świata Star Wars i zdecyduj o losie galaktyki! Rozwijaj swoich bohaterów i złoczyńców przy pomocy blasterów, mieczy świetlnych, umiejętności Mocy i wielu innych ulepszeń. Korzystając ze specjalnych kości i kart pokonaj wroga w ekscytującym, dynamicznym pojedynku.

Zestaw zawiera wszystkie kości, karty oraz żetony niezbędne do rozpoczęcia rozgrywki przez dwóch graczy.

Rozszerzenia

Zestawy dodatkowe

Dopasuj swoje talie do własnego stylu gry dzięki zestawom dodatkowym Przebudzenia do gry Star Wars: Przeznaczenie. Znajdziecie w nich cały wachlarz postaci, które pojawiały się na przestrzeni wszystkich części wielkiej sagi Star Wars – od Mrocznego Widma do Przebudzenia Mocy. Każdy zestaw dodatkowy to szansa na powiększenie swojej kolekcji kart i odblokowanie nowych stylów gry.

W każdym zestawie dodatkowym znajdziecie 5 losowych kart, i jedną specjalną kość. W pięciu kartach w zestawie gwarantowane są trzy karty powszechne, jedna częsta i jedna rzadka lub legendarna. Zbierz wszystkich swoich ulubionych bohaterów i weź udział w walkach o losy galaktyki!

BoosterPack

Przebudzenia

Booster-Pack-swd4

Duch Rebelii

swd07_booster

Imperium w stanie wojny

To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Star Wars: Przeznaczenie.

 

Turnieje

Wielkie Otwarcie

Wielkie Otwarcie to najważniejsze przedpremierowe wydarzenie tego roku! 18-20 listopada w waszych ulubionych sklepach z grami planszowymi odbyły się pierwsze pojedynki w nowej kościano-karcianej grze Star Wars: Przeznaczenie. Gracze z całej Polski spotkali się, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, skierowanym do każdego fana Star Wars. Gracze mogli na wydarzeniu kupić wybrany zestaw startowy (Rey lub Kylo Ren), rozegrać kilka partii i otrzymać wyjątkowe upominki (pudełko na karty i kartę promo z alternatywną grafiką Rey).

destiny_launch_layout

Poniżej prezentujemy pełną listę miejsc, w których gracze mogli wziąć udział w wydarzeniu! Znajdźcie sklep w pobliżu i dołączcie do fanów Star Wars w swoim regionie!

Miasto Sklep Data Kontakt
Bydgoszcz Centrum Gier Pegaz 19.11 www
Gdańsk Galakta 19-20.11 facebook
Jelenia Góra Trzy Trolle ? www
Kielce Wargamer 19.11 www
Kraków Vanaheim 20.11 facebook
Lublin Wargamer 19.11 www
Łódź GameLord 19.11 www
Poznań Cube ? www
Przyjaźń AlePlanszówki 18-20.11 www
Szczecin Fenix 19.11 www
Toruń Grajfer 19-20.11 www
Warszawa Xjoy.pl 19.11 www
Warszawa Powergames 18.11 facebook
Warszawa Planszomania 19.11 www
Wrocław Mag Planszowy 19.11 facebook

Filmy

Film prezentujący grę.
Film prezentujący zasady gry.

Galeria

 SWD01_leia-organa_good  SWD01_count-dooku_good
 SWD01_luke-skywalker_good  SWD01_captain-phasma_good
 SWD01_millennium-falcon_good  SWD01_jango-fett_good
 SWD01_force-choke_good_pl  SWD01_finn_good
 SWD01_daring-escape_good