18 lutego 2016

Nowe pole bitwy

GOT_LCG

Rycerze i smoki

Gra o Tron: Gra karciana to pojedynek pełen napięcia, strategii, zaciętej walki i sprytnych zagrań. Każda intryga wymaga jednak nie tylko genialnego umysłu, któremu uda się zwabić przeciwnika w swe sidła, lecz także dobrej organizacji i miejsca na stole. Przedstawiamy najnowsze maty do Gry o Tron: Gry karcianej – dzięki nim nic już nie zakłóci Waszych planów i pojedynków.

Wejdź do świata Westeros

Do gier karcianych powstało (i ciągle powstaje) wiele specjalnie zaprojektowanych mat do gry. Te maty idą jednak o krok dalej. Wytrzymałe, z optymalnie zorganizowaną przestrzenią, co ułatwia szybkie zorientowanie się w sytuacji na stole i pomaga szybko reagować na wszystkie zmiany na polu bitwy – są nieocenioną pomocą zarówno dla początkujących, którzy dzięki matom szybko przyswoją najważniejsze zasady gry, ale i dla weteranów Gry o Tron: Gry karcianej.

Użyteczność to jedno – spójrzcie jednak, jak przy tej użyteczności udało się twórcom zaprojektować tak czarujące grafiki, nadające matom niepowtarzalny charakter, bez zbędnego zaśmiecania przestrzeni i odwracania uwagi od gry.

GTS09_playmat_POL

Mata do gry Zrodzona z burzy przedstawia pewną siebie Daenerys Targaryen, otoczoną przez poddane jej smoki. To bez znaczenia, którą frakcją akurat grasz – Matka Smoków otoczy opieką Twoje postaci i wsparcia.

GTS10_playmat_POL

Druga z mat, którą możecie od dzisiaj nabyć, przedstawia legendarny Turniej Namiestnika. Rycerze ścierają się w boju pod Królewską Przystanią, wnosząc atmosferę podniosłej rywalizacji do każdej rozgrywki.

Podnieś broń!

Świat Pieśni Lodu i Ognia jest na wyciągnięcie ręki – zanurz się w intrygach Wielkich Rodów. Już dziś zamów swoją matę do Gry o Tron: Gry karcianej i poczuj smak zwycięstwa. O maty pytajcie w swoich ulubionych sklepach z grami planszowymi lub zajrzyjcie do naszego sklepu internetowego.