Star Wars: Przeznaczenie

Opis gry

Bez-nazwy-2W grze Star Wars: Przeznaczenie przejmiecie kontrolę nad najpopularniejszymi postaciami uniwersum Gwiezdnych Wojen i weźmiecie udział w pojedynku, którego stawką jest los galaktyki. Do walki wykorzystywać będziecie miecze świetlne, blastery oraz inne elementy wyposażenia, które reprezentowane są przez specjalne kości. Pojedynek pomiędzy potężnymi bohaterami i złoczyńcami trwa do momentu, gdy na polu bitwy pozostanie tylko jedna drużyna.

Odpowiedz na wezwanie Mocy i rozpocznij swoją kolekcję Star Wars: Przeznaczenie!

Zestawy startowe

Zestawy startowe

Opowiedz się po jednej ze stron i pokieruj swoimi ulubionymi postaciami z uniwersum Star Wars. Wybierz swój zestaw startowy i rozpocznij kolekcję największych bohaterów i złoczyńców w Galaktyce! Pierwsze dwa zestawy startowe pozwolą ci toczyć walki pomiędzy Jasną i Ciemną stroną mocy i odtworzyć pamiętne pojedynki Rey i Kylo Rena ze Star Wars: Przebudzenia Mocy.

StarterPack_1

Zestaw podstawowy Rey

Najwyższy Porządek rośnie w siłę, ale Ruch Oporu nie ustaje w walce ze swoim potężnym wrogiem. I kiedy wydaje się, że nie ma już nadziei – Moc znów wzywa swojego wybrańca. Wybierz zestaw podstawowy Rey, jeśli pragniesz skorzystać z potęgi Jasnej Strony Mocy i raz na zawsze położyć kres panowaniu Najwyższego Porządku

W Przebudzeniu Mocy Rey pokazuje, że potrafi o siebie zadbać. Razem z Finnem stają przed wieloma wyzwaniami i zawsze wychodzą cało z opresji. Również w zestawie startowym ta zgrana para najlepiej będzie działać razem.

Przeczytajcie nasz przegląd zestawu podstawowego Rey, aby poznać podstawowe mechaniki rządzące talią i sposoby na wygraną.

Bez-nazwy-2

Zestaw podstawowy Kylo Ren

Kylo Ren pragnie pójść w ślady swego duchowego mistrza, Dartha Vadera. Dzięki Zestawowi podstawowemu Kylo Ren do Star Wars: Przeznaczenie możecie sprawdzić jego umiejętności i zobaczyć, jak dobrze główny złoczyńca Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy opanował Ciemną Stronę Mocy.

Już w Przebudzeniu Mocy Kylo Ren zamanifestował swoją wściekłość, której nie można było powstrzymać. Grając tym zestawem startowym, sami będziecie musieli opanować jej niszczycielskie i nieprzewidywalne efekty. Jeśli dobrze wykorzystacie potężne karty, zawierające w sobie element ryzyka, z łatwością zmiażdżycie przeciwników.

Przeczytajcie nasz przegląd zestawu podstawowego Kylo Ren, aby poznać podstawowe mechaniki rządzące talią i sposoby na wygraną.

Rozszerzenia

Zestawy dodatkowe

Dopasuj swoje talie do własnego stylu gry dzięki zestawom dodatkowym Przebudzenia do gry Star Wars: Przeznaczenie. Znajdziecie w nich cały wachlarz postaci, które pojawiały się na przestrzeni wszystkich części wielkiej sagi Star Wars – od Mrocznego Widma do Przebudzenia Mocy. Każdy zestaw dodatkowy to szansa na powiększenie swojej kolekcji kart i odblokowanie nowych stylów gry.

W każdym zestawie dodatkowym znajdziecie 5 losowych kart, i jedną specjalną kość. W pięciu kartach w zestawie gwarantowane są trzy karty powszechne, jedna częsta i jedna rzadka lub legendarna. Zbierz wszystkich swoich ulubionych bohaterów i weź udział w walkach o losy galaktyki!

BoosterPack

Przebudzenia

Booster-Pack-swd4

Duch Rebelii

swd07_booster

Imperium w stanie wojny

To nie jest samodzielna gra. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Star Wars: Przeznaczenie.

 

Turnieje

Wielkie Otwarcie

Wielkie Otwarcie to najważniejsze przedpremierowe wydarzenie tego roku! 18-20 listopada w waszych ulubionych sklepach z grami planszowymi odbyły się pierwsze pojedynki w nowej kościano-karcianej grze Star Wars: Przeznaczenie. Gracze z całej Polski spotkali się, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, skierowanym do każdego fana Star Wars. Gracze mogli na wydarzeniu kupić wybrany zestaw startowy (Rey lub Kylo Ren), rozegrać kilka partii i otrzymać wyjątkowe upominki (pudełko na karty i kartę promo z alternatywną grafiką Rey).

destiny_launch_layout

Poniżej prezentujemy pełną listę miejsc, w których gracze mogli wziąć udział w wydarzeniu! Znajdźcie sklep w pobliżu i dołączcie do fanów Star Wars w swoim regionie!

Miasto Sklep Data Kontakt
Bydgoszcz Centrum Gier Pegaz 19.11 www
Gdańsk Galakta 19-20.11 facebook
Jelenia Góra Trzy Trolle ? www
Kielce Wargamer 19.11 www
Kraków Vanaheim 20.11 facebook
Lublin Wargamer 19.11 www
Łódź GameLord 19.11 www
Poznań Cube ? www
Przyjaźń AlePlanszówki 18-20.11 www
Szczecin Fenix 19.11 www
Toruń Grajfer 19-20.11 www
Warszawa Xjoy.pl 19.11 www
Warszawa Powergames 18.11 facebook
Warszawa Planszomania 19.11 www
Wrocław Mag Planszowy 19.11 facebook

Filmy

Film prezentujący grę.
Film prezentujący zasady gry.

Galeria

 SWD01_leia-organa_good  SWD01_count-dooku_good
 SWD01_luke-skywalker_good  SWD01_captain-phasma_good
 SWD01_millennium-falcon_good  SWD01_jango-fett_good
 SWD01_force-choke_good_pl  SWD01_finn_good
 SWD01_daring-escape_good