6 listopada 2018

Łobuzerski urok Star Wars: Przeznaczenie

”Wszystko, co o mnie słyszeliście jest prawdą”
–Lando Calrissian, Solo: A Star Wars Story

Sokół Millennium to najszybszy statek w galaktyce. Od pokoleń statek ten był domem dla najważniejszych bohaterów Gwiezdnych Wojen – przede wszystkim przemytnika Hana Solo i jego lojalnego drugiego pilota, Chewbaki. Ten statek ma jednak swoją historię, jeszcze zanim ta para podróżowała nim przez galaktykę. Sokół, w nienagannym stanie należał wówczas do Lando Calrissian, który zabrał Hana w jego pierwszą przygodę w galaktyce.

swd13_box_left-POL

Premiera zestawu dodatkowego Star Wars: Przeznaczenie – Poprzez Galaktykę już 8 listopada!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję realizowaną w tych sklepach oraz w naszym sklepie internetowym. Kupując dwa zestawy dodatkowe Poprzez Galaktykę, otrzymacie za darmo jeden zestaw dodatkowy Imperium w stanie wojny. Promocja będzie trwała do 30 listopada.

Zobaczcie jakie postacie z Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie występują w najnowszym dodatku z serii Star Wars: Przeznaczenie.

W Poprzez Galaktykę znajduje się 160 kart z każdej ery sagi Gwiezdnych wojen. Szukaj kart fabuł z ujemną wartością punktową, kart z wizerunkami najbardziej charakterystycznych postaci z Gwiezdnych Wojen oraz znanych pojazdów, które przeprowadzą Cię przez galaktykę.