6 kwietnia 2016

Premiery – kwiecień

ZOMBIE-TERROR-LOGO

Największe nowości tej wiosny

Mamy przyjemność ogłosić, że już wkrótce na sklepowych półkach będziecie mogli znaleźć wiele interesujących nowości:

Gra o Tron: Gra karciana – Wilki Północy (premiera 07.04)

Misja: Czerwona Planeta (już jest!)

Zombie Terror (premiera 09.04)

Warhammer 40 000: Podbój – Cykl Upadku – Gniew Krzyżowców (premiera 14.04)

Dwa rozszerzenia do Star Wars: Imperium Atakuje:

- Przemytnik Sojuszu (już jest!)

- Jeździec Banthy (już jest!)

I jeden dodruk, na który wszyscy czekali:

- Talisman: Podziemia (dodruk – już jest!)

 

Niech pożrą ich Wilki Północy

15339N-BOX-PO-1

Walcz o Żelazny Tron ramię w ramię z rodem Starków i Tullych. Pierwszy duży dodatek do Gry o Tron: Gry karcianej, Wilki Północy, skupia się na Starkach i dodaje wiele nowych możliwości taktycznych. Poszczuj swoich wrogów Wilkorami i sięgnij po zwycięstwo z pomocą Rodu Tullych. Nawet sama Zima przychodzi Starkom z pomocą. W pudełku znajduje się także wielu znanych bohaterów w nowej odsłonie: Eddard Stark, Catelyn Stark, Jon Snow, czy Arya Stark, a także istotne postaci, które pojawiają się po raz pierwszy, m. in. Blackfish, czy Rickon Stark.

 

Misja: Czerwona Planeta

Misja-Czerwona-Planeta

W grze Misja: Czerwona Planeta, 2-6 graczy walczy o dominację na Marsie i kontrolę nad jego bezcennymi surowcami naturalnymi. Nowa edycja gry pozostaje wierna oryginałowi pod względem mechaniki wprowadzając jednocześnie wiele nowości zaprojektowanych przez tych samych twórców.

Astronauci mogą wylądować w nowej strefie – na księżycu Phobos, a Żołnierz może przenosić ich stamtąd na dowolną strefę Marsa. Karty misji i odkryć zostały dopracowane i odświeżone, a nowe karty akcji trafiły do talii wydarzeń. Gracze mogą grać teraz aż w 6 osób, przy czym nowa edycja Misji: Czerwonej Planety wprowadza także nowy wariant dwuosobowy. Oprócz tego gra otrzymała zupełnie nową, utrzymaną w wiktoriańskim stylu szatę graficzną.

 

Zombie Terror

Zombie_Terror

Zombie Terror to asymetryczna gra planszowa dla dwóch graczy: jeden przejmuje kontrolę nad hordą żywych trupów, których jedynym celem jest zaspokojenie swojego olbrzymiego głodu ludzkiego ciała, a drugi będzie próbował uratować garstkę cudem ocalałych mieszkańców miasteczka. W naszej nowej taktycznej produkcji liczy się umiejętne planowanie swoich kolejnych ruchów i sprytne wykorzystywanie zastanych warunków i elementów otoczenia. Przetrwaj lub przetraw – wybór należy do Ciebie.

Zmiażdżyć ich!

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o pozostałych grach, które ukażą się w kwietniu, polecamy poniższe artykuły:

mikro_bantha Człowiek i bestia

Tuskeńscy bandyci znani są z bezprecedensowych napadów na farmerów, często ujeżdżając olbrzymie, rogate bestie pustyni – banthy, które z łatwością tratują przerażonych ludzi. Dzięki nowemu zestawowi przeciwnika, sami możecie spróbować swoich sił w ujeżdżaniu tych upartych bestii.

przemytnik_mikro Śliska sprawa

Rebelia jest w stałej potrzebie zaradnych, odważnych ludzi, którzy zaryzykują życie, aby dostarczyć niezbędną żywność, leki i broń. Przemytnik z nowego zestawu dodatkowego do Imperium Atakuje pozwoli rebeliantom nie tylko lepiej zaopatrzyć swoje szeregi.

mikro Odzyskaj relikwię

Siły Astra Militarum toczą desperacką walkę o utrzymanie Sacaellum w obliczu zagrożenia xenosami i potwornościami powitymi przez Osnowę. W samym środku walki na planetę przybywa oddział Czarnych Templariuszy .