Zombie Terror

Opis gry
Zombie_TerrorPrzetrwaj inwazję zombie!

Pierwsze doniesienia o tajemniczej infekcji nie wzbudziły większego niepokoju, a jedynie ogólne zaciekawienie opinii publicznej. Wybuch zagadkowej epidemii nie wyglądał na zagrożenie, które jest w stanie całkowicie zmienić losy Ziemi. Media regularnie podawały informacje o kolejnych przypadkach zachorowań na zmutowaną odmianę wścieklizny.

Zawiodła nowoczesna medycyna, zawiódł rząd i służby bezpieczeństwa, zawiodła armia. Cała tworzona przez tysiąclecia cywilizacja przestała istnieć po 72 godzinach. Nastał świt nowej ery. Apokalipsa Zombie.

Zombie Terror to utrzymana w klimacie horrorów klasy B asymetryczna gra planszowa dla 2 osób. Podczas rozgrywki jeden z graczy kieruje hordą zombie, a drugi ocalałymi mieszkańcami miasteczka. Każdej z tych grup przyświeca inny cel: zombie to napędzane żądzą krwi żywe trupy, które dążą wyłącznie do wgryzienia się w ciała ludzi i przeistoczenia ich w kolejne żywe trupy. Ocalali ludzie muszą za wszelką cenę dotrzeć do auta stojącego na przeciwległym końcu parkingu, aby uciec przed zalewającą miasto falą żywych trupów.

 

Wymagająca walka o przetrwanie! Czy okażesz się na tyle sprytny, by uciec przed rozszalałą hordą żywych trupów?

Artykuły

zombie_terror_mikro

Czym jest Zombie Terror?

Opis gry i głównych zasad

zombie_terror_mikro

Od graczy dla graczy

Opisujemy działanie scenariuszy w grze

zombie_terror_mikro

Niepowstrzymana fala zombie

Przybliżamy mechanikę poruszania się zombie

zombie_terror_mikro

Szybciej, szybciej!

Wyjaśnienie, jak poruszają się ludzie w Zombie Terror

zombie_terror_mikro

Sygnały o niepokojącej epidemii…

Pierwsza zapowiedź Zombie Terror

Do pobrania

Zombie Terror - Instrukcja (5.3 MB)