Posiadłość Szaleństwa: Polowanie na Czarownicę

PS_polowanie_na_czarowniceMłoda, bystra studentka uniwersytetu Miscatonic zaginęła krótko po tym, jak zamieszkała się w otoczonym niesławą budynku w Arkham. Zrobiłą to, gdyż chciała analizować tam nadnaturalne zjawiska. Dziś, na kilka godzin przed wigilią święta Walpurgii, wyruszacie do walącego się Domu Wiedźmy aby rozwiązać zagadkę, która trawi Arkham od wielu pokoleń. Jednak czy jesteście przygotowani na spotkanie z koszmarem, który na was tam czeka?

Polowanie na Czarownicę to pierwszy minidodatek do Posiadłości Szaleństwa. Jego autorem jest Richard Launius (autor takich gier jak Horror w Arkham czy Znak Starszych Bogów). Polowanie na Czarownicę to pojedynczy scenariusz, w ramach którego gracze muszą wziąć udział w przerażającym wyścigu z czasem. Czy uda im się rozwikłać tajemnicę Domu Wiedźmy zanim Arkham zostanie na zawsze pochłonięte?

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Posiadłość Szaleństwa.

Dodatek Polowanie na Czarownicę zawiera:
● 3 dwustronne arkusze pomocy ● 2 karty akcji Strażnika tajemnic ● 5 kart wydarzeń ● 3 karty Celu ● 37 katy wskazówek i przeszukiwania ● 11 kart Zamków i przeszkód ●

Sugerowana cena detaliczna – 69,90 zł

Uwaga! To jest dodatek wydawany w systemie „Druk na Żądanie”. Czytaj więcej.