Posiadłość Szaleństwa: Dopóki śmierć nas nie rozłączy

PS_dopoki_smier_nas_nie_rozlaczyWszystko zaczęło się w przepełnionym dymem pubie w Innsmouth. Jednak to, co początkowo zdawało się być tylko pijackim zwidem szybko przemieniło się w żywy koszmar, kiedy wraz z innymi Badaczami przekonaliście się, że plotki o przerażającym przywróceniu życia są prawdą. Czy uda się wam odkryć prawdę stojącą za tymi straszliwymi rytuałami? A może będziecie ich kolejnymi ofiarami?

Dopóki śmierć nas nie rozłączy to trzeci scenariusz dodatkowy do gry Posiadłość Szaleństwa, dostępny w ramach Druku na Żądanie. Jego autorem jest Tom Jolly (Drakon, Jaskinia Trolla).

Dopóki śmierć nas nie rozłączy opowiada historię miłości, wielkiej straty oraz mrocznych mistycznych rytuałów. Skorzystajcie z pomocy z zaświatów, którą zapewnią wam poprzednie ofiary zabójcy, albo… sami dołączycie do ich grona.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest gra Posiadłość Szaleństwa.

 Rozszerzenie Dopóki śmierć nas nie rozłączy zawiera:
● 3 dwustronne arkusze pomocy ● 2 karty akcji Strażnika tajemnic ● 5 kart wydarzeń ● 3 karty celów ● 35 kart wskazówek i przeszukiwania ● 4 karty Infekcji ● 9 kart zamków oraz Przeszkód ●

Sugerowana cena detaliczna – 69,90 zł

UWAGA! To jest dodatek wydawany w systemie „Druk na Żądanie„. Czytaj więcej.