13 czerwca 2016

Trzech wspaniałych – Warhammer Quest, Runebound i Dracula

Już wkrótce do sklepów trafią trzy najciekawsze premiery tej wiosny:

warhammer_quest

runebound_3rd

Dracula_3rd

Wszystkie trzy gry będą miały swoją premierę jednego dnia, a już teraz możecie zamawiać je w przedsprzedaży w sklepach z grami planszowymi w całej Polsce. Obecnie transport jest już  w drodze do naszych magazynów, skąd w jeszcze w tym tygodniu wyjedzie do sklepów. Nie możemy się doczekać, żeby zapewnić Wam nieprzespane noce strawione z przyjaciółmi nad tymi wciągającymi tytułami!

Poprowadzicie drużynę bohaterów przez mroczne lochy, przebijając się przez hordę Skavenów w Warhammer Quest: Przygodowej grze karcianej, zawalczycie o wieczną sławę i wykujecie swoją legendę w krainie Terrinoth w nowej edycji gry Runebound, czy też wspólnie z przyjaciółmi zapolujecie na Draculę? Nasze nowości z pewnością dostarczą Wam mnóstwa dobrej zabawy i niezapomnianych przeżyć! Zaproście znajomych do swojej ulubionej gry – znane i lubiane przez wszystkich światy czekają na nowych bohaterów!

Jeśli nie możecie już wytrzymać napięcia związanego z oczekiwaniem – to my będziemy je jeszcze podsycać! Poczytajcie nasze artykuły o nadchodzących nowościach:

mikro runebound walka Łap za żetony – to smok! Poznajcie nowe zasady walki i intuicyjny mechanizm żetonów walki w nowej edycji Runebound.
runebound_postaci_mikro Bohaterowie w drodze na szczyt – zobaczcie, kim pokierujecie w Runebound.
warhammer_quest_mikro Na młot Sigmara – zabijmy to! Przedstawiamy zasady toczenia walk w Warhammer Quest: Przygodowej grze karcianej.
warhammer quest skarby mikro Arsenał bohatera – czyli co w sakwach piszczy. Nieprzebrane skarby czekają na Was w Warhammer Quest: Przygodowej grze karcianej.