7 kwietnia 2016

Kurs na Pyrkon!

Zombie_Terror

Największy festiwal fantastyki w Polsce zaczyna się już jutro. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! Znajdziecie nas w pawilonie III na stoisku nr 768 (na Ścieżce smoków – oficjalna mapa festiwalu jest dostępna tutaj).

Z okazji festiwalu przygotowaliśmy dla Was kilka specjalnych atrakcji:

box- Przedpremierowa sprzedaż nowego dodatku do gry Warhammer 40 000: PodbójGniew Krzyżowców. Jako pierwsi na świecie sprzedajemy najnowsze rozszerzenie do Podboju, które swoją oficjalną premierę będzie miało 14 kwietnia. To niepowtarzalna okazja, żeby zdobyć swój egzemplarz Gniewu Krzyżowców przed premierą i rozegrać pierwsze partie z udziałem zakonu Czarnych Templariuszy. Jeśli ciekawi Was co znajdziecie w rozszerzeniu, odsyłamy Was do tego artykułu.

- Rusza sprzedaż Wilków Północy! Pierwsze duże rozszerzenie do Gry o Tron: Gry karcianej będzie czekało na Was na naszym stoisku. Poprowadźcie do boju Ród Starków, zdominujcie przeciwnika z pomocą Rodu Tullych i poszczujcie wrogów potężnymi Wilkorami.

- Premiera Zombie Terror! Nasza najnowsza gra planszowa będzie miała swoją premierę na Pyrkonie! Przygotujcie się na inwazję zombie. W ramach niezbędnego szkolenia przed natarciem żywych trupów będziecie mogli zagrać w Zombie Terror przy jednym z naszych stołów, a także zgarnąć wyjątkowy zestaw gadżetów – więcej szczegółów w wydarzeniu na Facebooku.

Oczywiście nie zabraknie też gier w promocyjnych cenach. Bierzemy ze sobą bardzo dużo tytułów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście to nie wszystko, co przygotowaliśmy na Pyrkon – będziemy mieli ciekawych gości, własnego zombie, a także będziecie mogli porozmawiać z autorami Zombie Terror i wypytać ich o kulisy produkcji. Jeśli wybieracie się na Pyrkon, koniecznie dołączcie do naszego Facebookowego wydarzenia, gdzie będziemy publikować pierwsze zdjęcia z festiwalu i informować o nowych promocjach.

Do zobaczenia w Poznaniu!