Firma

GALAKTA
ul. Łagiewnicka 39
30-417 Kraków
Kontakt
Zamówienia hurtowe: 012 656 34 89 wew. 26
Sklep internetowy: 012 656 34 89 wew. 25
Fax: 12 656 34 89 wew. 24
e-mail: firma@galakta.pl

W zależności od tego w jakiej sprawie chcesz się z nami skontaktować prosimy pisać pod odpowiedni e-mail.

E- mail W jakiej sprawie?
hurt@galakta.pl Jeśli jesteś właścicielem sklepu lub hurtowni i chciałbyś rozpocząć z nami współpracę.
reklamacje@galakta.pl Jeśli kupiłeś naszą grę i po jej rozpakowaniu stwierdziłeś, że brakuje elementów lub też elementy są uszkodzone. Prosimy w mailu dokładnie opisać problem i zawrzeć informacje gdzie został dokonany zakup reklamowanej gry. W miarę możliwości staramy się odpisać jak najszybciej. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.
promocje@galakta.pl Jeśli jesteś organizatorem imprezy związanej z grami planszowymi i chciałbyś, aby nasze wydawnictwo w jakiś sposób w niej uczestniczyło. Jeśli prowadzisz serwis internetowy związany z grami planszowymi i masz dla nas propozycję współpracy lub masz inny pomysł dotyczący promocji naszych gier. Prosimy jednak pamiętać, że nasze wydawnictwo nie jest w stanie uczestniczyć we wszystkich imprezach ani wspierać wszystkich pomysłów, dlatego tylko na część z propozycji odpowiadamy pozytywnie. Jeśli nie otrzymałeś od nas pozytywnej odpowiedzi to być może za jakiś czas zdecydujemy się wesprzeć Twoją kolejną inicjatywę.
projektygier@galakta.pl Jeśli jesteś autorem gry i chciałbyś aby nasze wydawnictwo ją wydało. W takiej sytuacji prosimy zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na tej stronie.
testerzy@galakta.pl Jeśli jesteś z Krakowa i chciałbyś testować gry, które planujemy wydać lub prototypy gier z firm, z którymi współpracujemy zapoznaj się z informacjami zawartymi na tej stronie.
 grafik@galakta.pl  Jeśli jesteś grafikiem i chciałbyś z nami współpracować przy tworzeniu nowych gier. W mailu prosimy o podanie lików do swoich prac.
 firma@galakta.pl  Jeśli chcesz napisać do nas w innej sprawie od tych, które powyżej zostały opisane napisz na nasz e-mail ogólny.