8 stycznia 2013

Poszukiwani testerzy gier planszowych!

UWAGA: Do końca sierpnia 2013 cykliczne spotkania są odwołane. jeśli chcecie wziąć udział w testach, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś brać udział w testach prototypów nowych gier lub dodatków z którymi do tej pory mogło zapoznać się niewiele osób i do tego miło spędzić czas w gronie podobnych miłośników gier to zgłoś się pisząc maila na adres testerzy@galakta.pl

Jedynym wymogiem jest to aby mieszkać w Krakowie lub jego okolicach ponieważ testy odbywać się będą w naszym Galakta Hobby Center w Krakowie.

W zgłoszeniu napisz kilka zdań o sobie. Jakie gry lubisz, jakie znasz itd.

Do testowania będą gry, które planujemy wydać a także wybrane gry naszych partnerów zagranicznych jak KOSMOS czy FFG. Przykładowo jeśli  uwielbiasz DESCENTA możesz zagrać w nowy dodatek zanim, ktokolwiek się z nim zapozna.

Wszelkie uwagi, które po grach przekażą testerzy będą nam i partnerom zagranicznym służyć do poprawy testowanych gier. To naprawdę może sprawić dużo satysfakcji.

Po otrzymaniu zgłoszenia odeślemy maila z informacjami co należy dokładnie zrobić aby znaleźć się w gronie testerów. A wtedy już należy czekać na zaproszenie na konkretne testy.


Niezależnie od testów konkretnych prototypów to wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc autorom w testowaniu gier zapraszamy w każdy czwartek w godzinach 17:00-22:00 do naszego Galakta Hobby Center (ul. Łagiewnicka 39, 30-417 Kraków). W tym dniu odbywają się spotkania autorów, którzy testują swoje pomysły.

Zapraszamy też wszystkie osoby, które planują zrealizować swój pomysł na grę planszową. Dzięki innym osobom uzyskają pomoc. Staramy się także pomóc autorom jeśli mamy jakieś elementy, które mogą oni wykorzystać do swoich prototypów.

Jeśli autorskie pomysły Was nie zainteresują to zawsze możecie zagrać w coś wybranego z naszej biblioteczki gier :)

 Zapraszamy serdecznie na spotkania!