12 września 2019

Konkurs dla autorów: ostatnie dwa tygodnie na zgłoszenie

konkurs_600_v2

Przypominamy, że pozostały tylko nieco ponad dwa tygodnie na zgłoszenie do szóstej edycji naszego konkursu dla autorów. Nie zwlekajcie! Termin zgłoszeń mija 30 września 2019.

Nieważne, czy jesteś początkującym projektantem, czy doświadczonym weteranem, dla którego nie ma już żadnych tajemnic w mechanice gier planszowych – dla nas liczą się projekty gier i pomysły, które w nich są zawarte. Wychodzimy z założenia, że każdy może stworzyć doskonalą grę z ciekawym pomysłem, zapierającym dech klimatem i przepełnioną emocjami. Może nie próbowałeś jeszcze swoich sił w projektowaniu, ale pomysł od lat siedzi w Twojej głowie?

Warto nadmienić, że także wybrane z nadesłanych prototypów będziemy brali pod uwagę w naszych planach wydawniczych. W ten sposób będziecie mogli dołączyć do grona innych fantastycznych gier, takich jak  Zombie Terror, Wiek Złodziei, Wanted: Rich or Dead, Metallum i Andromeda, które ukazały się naszym nakładem dzięki poprzednim edycjom konkursu!

ANDROMEDA_okladka AOT_LOGO_RGB
Metallum_okl Zombie_Terror
Wanted 300x300

Pełne zasady konkursu znajdują się na naszej konkursowej podstronie. Zajrzyjcie tam już teraz, żeby dobrze przygotować swoje prototypy i mieć szansę na fantastyczne nagrody z wydaniem gry włącznie!

Serdecznie zapraszamy do udziału!