30 września 2019

Konkurs dla autorów – ostatni dzień na zgłoszenie!

konkurs_600_v2

Przypominamy, że dzisiaj 30 września, a więc ostatni dzień na zgłoszenie do szóstej edycji naszego konkursu dla autorów.

Nieważne, czy jesteś początkującym projektantem, czy doświadczonym weteranem, dla którego nie ma już żadnych tajemnic w mechanice gier planszowych – dla nas liczą się projekty gier i pomysły, które w nich są zawarte. Wychodzimy z założenia, że każdy może stworzyć doskonalą grę z ciekawym pomysłem, zapierającym dech klimatem i przepełnioną emocjami. Może nie próbowałeś jeszcze swoich sił w projektowaniu, ale pomysł od lat siedzi w Twojej głowie?

Warto nadmienić, że także wybrane z nadesłanych prototypów będziemy brali pod uwagę w naszych planach wydawniczych. W ten sposób będziecie mogli dołączyć do grona innych fantastycznych gier, takich jak  Zombie Terror, Wiek Złodziei, Wanted: Rich or Dead, Metallum i Andromeda, które ukazały się naszym nakładem dzięki poprzednim edycjom konkursu!

ANDROMEDA_okladka AOT_LOGO_RGB
Metallum_okl Zombie_Terror
Wanted 300x300

Pełne zasady konkursu znajdują się na naszej konkursowej podstronie. Zajrzyjcie tam już teraz, żeby dobrze przygotować swoje prototypy i mieć szansę na fantastyczne nagrody z wydaniem gry włącznie!

Serdecznie zapraszamy do udziału!