25 lutego 2020

Dodruki na 2020 – powraca Stwór i Eldritch Horror: Miasta w gruzach

 

Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i dodruków na ten rok będzie jeszcze sporo! Dla przypomnienia mamy aktualną listę. O tym już wiecie:

Tal_las_2d Tal_zwiastun_2d
Tal_kataklizm_2d Tal_kraina_ognia_2d

 

 

WOTR009-Box-Lid-POL

 

zeglarze miasta_i_rycerze

 

 

za_progiem_mad23_mini_800 mad27_box

 

 

swo4_mini

Nadszedł czas na zapowiedź dodruków, którymi nie chwaliliśmy się jeszcze w tym roku:

  • Stwórto gra karciana dla 4 do 12 graczy, w której uczestnicy wcielają się w członków ekspedycji ratunkowej. Podczas rozgrywki jeden z graczy potajemnie wciela się w postać tytułowego Stwora, którego cel jest bardzo prosty – wyeliminować pozostałych graczy lub, poprzez zarażenie, przeciągnąć ich na swoją stronę. Zadaniem pozostałych członków ekspedycji jest przetrwanie intrygi Stwora i jego zgładzenie – jednak aby to zrobić, najpierw muszą ustalić kto nim jest, aby przypadkiem nie wyeliminować swoich sojuszników. Posłużą do tego specjalne karty, które pozwolą upewnić się co do tożsamości towarzyszy, atakować podejrzanych o współpracę ze Stworem, czy też ochronić się przez zarażeniem. Stwór oczywiście nie ułatwi graczom zadania, a wręcz przeciwnie – rzucając podejrzenia na pozostałych i mieszając w ich szykach będzie mógł zarażać kolejnych ludzi, którzy od tej chwili będą wspierać jego działania. Nastrój niepewności i grozy podsycą wybuchy paniki, które zmuszą was do zamiany miejsc, wprowadzając dodatkowe zamieszanie; zniszczą zamknięte drzwi, zapewniające odrobinę bezpieczeństwa lub uwolnią odizolowanych członków zespołu, podejrzanych o bycie zarażonym lub Stworem. Tylko współpraca całej drużyny, umiejętność przekonywania i dedukcja pozwolą wam odnaleźć pośród siebie Stwora i spalić go przy pomocy miotacza ognia!

stwor

  • oraz dodatek do Eldritch Horror: Przedwieczna grozaMiasta w gruzach Rozszerzenie Miasta w gruzach wprowadza nowego, niszczycielskiego Przedwiecznego – Shudde M’ella. To nowe zagrożenie sprowadza Katastrofy i Spotkania Zniszczeń oraz nowe, destrukcyjne karty Mitów. Do walki dołączy czterech strudzonych badaczy wraz z nowymi Artefaktami, Zasobami, Zaklęciami i Talentami, dzięki którym spróbują powstrzymać zmierzch ludzkości.

eh08_box

  • Panowie Śródziemiarozszerzenie PANOWIE ŚRÓDZIEMIATM rozbudowuje grę planszową WOJNA O PIERŚCIEŃTM, zapewniając graczom nowe możliwości, które pozwolą im stworzyć podczas rozgrywek nowe okazje i strategie. Nowe rasy zdecydowanie urozmaicą każdą rozgrywkę, a ważne osobistości doczekały się w tym rozszerzeniu własnych figurek i specjalnych zasad. Wśród nowych postaci znajdziecie Elronda, Galadrielę, Sméagola, Gothmoga i potężnego Balroga z Morii, a także alternatywne wersje Gandalfa, Czarnoksiężnika z Angmaru i Rzecznika Saurona.

panowie_srodziemia

Aktualne informacje znajdziecie zawsze na naszej stronie w zakładce Plany wydawnicze -> Dodruki

Oprócz dodruków przygotowaliśmy jeszcze kilka premier, ale na razie potrzymamy Was jeszcze w niepewności… ;)