6 lutego 2020

Trzecia Fala dodatków do Talismana jest w drodze!

Mamy nie lada gratkę dla fanów serii Talisman: Magia i Miecz. Ostatnia już, trzecia fala dodruków jest już w drodze do Polski. Fani, którym brakuje ostatnich pozycji do uzupełnienia kolekcji na pewno już nie mogą się doczekać. Talisman od lat cieszy się popularnością na naszym rynku. Wielu graczy wychowało się na wyprawach po Koronę władzy.

Ogłaszamy, że najnowsza fala dodruków trafi do magazynów w marcu!

Co znajdziemy w dodatkach do tej kultowej gry? Więcej map? Jest! Dodatkowi bohaterowie? Są! Nowe zakończenia, mechaniki, zaklęcia? A pewnie! Nowe przygody? Całe mnóstwo!

talizman_kataklizm_3d_800x800 KATAKLIZM - Rozszerzenie Kataklizm wprowadza zupełnie nową planszę główną, która zastępuje planszę z gry podstawowej. Przemierzaj zniszczone krainy, spotkaj się z ich nowymi mieszkańcami i poznaj ponad 150 nowych kart oraz pięciu zupełnie nowych Poszukiwaczy. Pokonaj swoich przeciwników, zdobądź koronę i pokieruj swoim przeznaczeniem!
LAS – Rozszerzenie Las wprowadza do gry Talisman: Magia i Miecz nową Krainę, czekającą na odkrycie przez odważnych bohaterów. Specjalnie dopasowana plansza i ponad 100 nowych kart ożywia ten magiczny las feerią barw. Pięciu zupełnie nowych Poszukiwaczy i odpowiadające im szczegółowo wykonane plastikowe figurki, dostarczą graczom nowych, znakomitych doświadczeń płynących z rozgrywki. talisman_las_fb_800x800
talizman_kraina_ognia_3d KRAINA OGNIA – Rozszerzenie Kraina Ognia oferuje graczom 81 nowych kart Przygód, 19 nowych kart Zaklęć, 19 kart Terenu, 3 karty Alternatywnych Zakończeń, 4 nowe karty Poszukiwaczy wraz z plastikowymi figurkami oraz 34 żetony Spalonej ziemi, które odzwierciedlają ekspansję ifrytów w świecie Magii i Miecza.
ZWIASTUN – Rozszerzenie Zwiastun oferuje graczom 75 kart Proroka, 10 nowych kart Zaklęć, 10 kart Terenu, 32 karty Omenu, 2 karty Alternatywnych Zakończeń, 3 nowe karty Poszukiwaczy wraz z plastikowymi figurkami oraz Proroka, tajemniczą postać, która wieszczy nadejście apokalipsy. talizman_zwiastun_3d

Ta fala dodruku dotyczyła tylko dodatków do których potrzebna jest podstawowa wersja gry Talisman: Magia i miecz. Podstawkę jak i dodatki możecie zamawiać w naszym sklepiku i w najlepszych sklepach z grami planszowymi.