29 października 2020

Zbliża się Proroctwo królów

twilight_imperium_proroctwo_krolow_3d_box_mockup

Spieszymy z informacją, że Proroctwo królów – dodatek do Twilight Imperium: Świt nowej ery już zmierza do naszych magazynów. Co to oznacza w praktyce? Że rozszerzenie będzie dostępne w sklepach na przełomie listopada i grudnia!

Zaginiona planeta Ixth: osławiony raj miliona marzycieli, ziemia obiecana tysiąca wyznań, legenda tak stara jak Lazaxowie. Wreszcie odnaleziona. Niestety, dawne opowieści o Ixth to nic innego jak kłamstwa, a kiedy ekspedycja badawcza wyrusza przez dotychczas zamknięty tunel czasoprzestrzenny na obszarze przestrzeni kontrolowanym przez Widma z Creussa, natrafia na wymarłe miasto, leżące poza granicami galaktyki. To miasto stanowi jednocześnie więzienie zbudowane w jednym celu: aby uwięzić geno-czarowników Mahactów, despotycznych królów Galaktyki sprzed okresu władztwa Lazaxów. A skoro Mahactowie się przebudzili, nic nie powstrzyma ich pochodu ku ostateczniej dominacji w Galaktyce.

ti10_component_spread

Będziemy Was informować kiedy gra będzie dostępna w sprzedaży! Prosimy byście razem z nami cierpliwie poczekali na dostawę tego produktu. My też nie możemy się doczekać!