23 stycznia 2019

Współpraca jest kluczem do zwycięstwa – Discover: Nieznane lądy

dsc_discover_box

Dla wszystkich miłośników gry Discover: Nieznane lądy mamy dzisiaj coś specjalnego – zasady trybu kooperacyjnego „Jeden za wszystkich”.

Plik z tym wariantem dostępny jest do pobrania z TEGO MIEJSCA.

Natomiast poniżej mamy krótką wiadomość, w której Corey Konieczka, autor gry, po krótce opowiada czym jest ten wariant.

Corey Konieczka o zasadach kooperacyjnych do gry Discover: Nieznane lądy

Przetrwanie dla różnych ludzi może oznaczać zupełnie coś innego, jednak w grze Discover: Nieznane lądy naprawdę próbujecie przetrwać w nieprzyjaznej okolicy. Niezależnie od tego, czy utknęliście na zmrożonym górskim szczycie, na spalonej słońcem pustyni, czy na opuszczonej wyspie, musicie znaleźć pożywienie i wodę i jednocześnie za wszelką cenę unikać niebezpieczeństw, które czają się w ciemności.

dsc01_art_chemist

Od teraz możecie razem z przyjaciółmi stawić czoła wszystkim wyzwaniom w trybie kooperacyjnym! Ten darmowy wariant zapewnia nowe zasady oraz warunki zwycięstwa, które wymagają współpracy, która sprawi, że wszyscy na pewno przetrwają. Nie ma tu miejsca na samolubne zachowanie i wbijanie innym noża w plecy. Od dnia premiery wielu graczy gorąco domagało się wprowadzenia takiego wariantu, dlatego tym milej jest mi Wam go zaoferować. Choć na pewno wiele grup będzie preferowało oryginalne zasady gry, wariant kooperacyjny jest idealnym rozwiązaniem dla grup, które poszukują doświadczenia nastawione bardziej na grupę, niż na pojedyncze jednostki. Doskonale nadaje się on dla nowych graczy, rodzin lub dla miłośników gier kooperacyjnych.

Niech to będzie wasz przewodnik na kolejnym etapie przetrwania,

Corey Konieczka