Discover: Nieznane lądy

Opis gry

DSC01_miniBudzisz się z potwornym bólem głowy i nie masz bladego pojęcia, jak się tu znalazłeś. Dzicz rozciąga się jak okiem sięgnąć, a w oddali słyszysz potworne wycie. Zanim jednak zaczniesz zastanawiać się nad przyczyną swojego położenia, musisz przetrwać.

Mamy przyjemność zapowiedzieć Discover: Nieznane lądy – nową grę o eksploracji i przetrwaniu autorstwa Coreya Konieczki, będącą jednocześnie pierwszą polską edycją gry z linii Unique Games od Fantasy Flight Games.

Ostateczny cel gry jest zawsze jeden – nieważne, czy grasz sam, czy w czwórkę – musisz przetrwać, ale to pozornie proste zadanie wiązało się będzie z odkryciem wielu sekretów. Logo Unique Games oznacza, że każda kopia Discover: Nieznanych lądów na świecie jest inna i zawiera niepowtarzalną mieszkankę postaci, wątków fabularnych, przedmiotów i wrogów. Przygoda w twoim egzemplarzu gry będzie zupełnie inna od tego, co znajdzie w pudełku Twój znajomy! Jednak bez względu na warunki, w jakich się znajdziecie, musicie odkryć jak trafiliście do samego serca dziczy – to, czy będziecie współpracować, czy działać samodzielnie, zależy już tylko od Was!

 

 

 

Artykuły

DSC01_mikro

Prezentacja komponentów i świata gry

Opowiadamy między innymi o unikatowych elementach

DSC01_mikro

Z  pamiętnika projektanta

Corey Konieczka opowiada o pracy nad grą

DSC01_mikro

Przetrwają tylko najlepsi

Co nieco o walce i o scenariuszu rywalizacyjnym

DSC01_mikro

Zabójcze spotkania

Kogo można spotkać podczas rozgrywki

DSC01_mikro

Ruszając na zwiady

Kilka słów o tym, jak poznać swoje otoczenie

DSC01_mikro

Udając się w podróż

Zapowiedź Discover:Nieznane Lądy