24 sierpnia 2018

Wielka obniżka cen na gry LCG

Wielka obniżka cen na gry LCG

Dzisiaj otwieramy przed Wami na oścież bramy do dwóch wyjątkowych światów – Westeros i Rokuganu. Weźcie udział w politycznych intrygach, bitwach i politycznych machinacjach w dwóch świetnych grach karcianych, które od dzisiaj możecie dostać w dużo niższej cenie. To idealny moment, żeby uzupełnić kolekcje o brakujące dodatki i zaprosić swoich znajomych do gry!

l5k_mini GOT_LCG

 

Jeśli do tej pory cena stanowiła przeszkodę, aby w pełni cieszyć się gra z jej wszystkimi dodatkami, od dzisiaj możecie śmiało wybierać ze wszystkich kart i rozszerzeń! Dzięki nowym cenom, scena turniejowa znów może rozwinąć skrzydła i na pewno nie zabraknie kolejnych wydarzeń i turniejów, w których będziecie mogli uczestniczyć, a w przyszłości kontynuować swoją przygodę w wersji angielskiej gry.

Zamknięcie serii nie sprawia, że dobra gra nagle staje się mniej interesująca – nie w przypadku tak doskonałych mechanicznie tytułów jak Gra o Tron LCG i Legenda Pięciu Kręgów LCG. Pięć dużych i dwadzieścia cztery małe dodatki do Gry o Tron LCG to niemal nieskończona liczba kombinacji budowania talii i różnorodnych strategii, które można wykorzystać. Zaś dzięki pierwszemu cyklowi do Legendy Pięciu Kręgów możecie zapoznać się z Rokuganem i przetestować wszystkie siedem klanów.

Gra o Tron LCG

Gra o Tron: Gra karciana pozwoli Wam wziąć udział w politycznych intrygach, zdradach i wojnach osadzonych w uniwersum bestsellerowych powieści z cyklu Pieśń Lodu i Ognia autorstwa George’a R.R. Martina. Od dzisiaj w sklepach z grami planszowymi szukajcie gier z tej serii w nowych, promocyjnych cenach:

149,90 zł 69,90 zł

119,90 zł 29,90 zł

59,90 zł 14,90 zł

Legenda Pięciu Kręgów LCG

Legenda Pięciu Kręgów: Gra karciana to gra o obowiązku, wojnie, intrydze i magii. W każdej rundzie będziecie inicjować konflikty polityczne i militarne w prowincjach przeciwników, rzucając na szalę zwycięstwa honor własny i oponenta. Szukajcie wyjątkowych ofert w sklepach z grami planszowymi:

149,90 zł 69,90 zł

54,90 zł 14,90 zł

74,90 zł 14,90 zł

Walka o władzę nigdy się nie kończy

Obejmijcie kontrolę nad kluczowymi prowincjami i poprowadźcie swoich bohaterów do walki o sławę, ziemię i honor. Skorzystajcie z obniżki cen i wybierzcie swoją ścieżkę do zwycięstwa.