16 września 2022

Wieczna Zima – tryb solo na stronie

Wieczna_Zima_Tryb_Solo_Instrukcja_800_1000

 

Instrukcje do podstawki i dodatków już opublikowane, ale to nie wszystko! Wieczna zima: Paleoamerykanie skrywa jeszcze wiele smaczków, którymi będziemy się z Wami dzielić systematycznie jeszcze przed premierą! Na grę czekaliśmy bardzo długo, ale sami przyznacie, że warta była czas oczekiwania!

Sprawdźcie specjalne zasady, które w pudełku znajdziecie w osobnej instrukcji:

Wieczna_Zima_Podstawka_Art_2

Wieczna Zima Tryb Solo Instrukcja PL Web (997.8 KB)

Moduły oraz dodatki mają specjalne modyfikacje do gry solo, więc czeka Was wiele urozmaiconych partii!

O grze

Akcja gry Wieczna Zima: Paleoamerykanie rozgrywa się w Ameryce Północnej około 10 000 lat p.n.e. Gracze poprowadzą swoje plemiona przez kilka pokoleń, przekształcając je ze skromnej grupy łowiecko-zbierackiej w rozwiniętą społeczność plemienną. W czasie rozgrywki plemiona mogą odkrywać nowe ziemie i się na nich osiedlać, rozwijać kulturę, doskonalić techniki polowania na wielką zwierzynę i budować niezwykle trwałe megality.

Wieczna Zima to gra strategiczna łącząca w innowacyjny sposób dwie znane mechaniki: worker placement oraz deck building. W każdej rundzie gracze wysyłają członków swoich plemion na pola na planszy oraz opłacają wybrane przez siebie akcje poprzez zagrywanie kart i wydawanie zasobów. Niezagrane karty mogą zostać wykorzystane na ostatnią fazę rundy, kiedy po ich jednoczesnym odkryciu gracze rozpatrują różnorodne efekty i ustalają nową kolejność tur. Po czterech pełnych emocji rundach wygrywa ten z graczy, którego plemię zdobyło najwięcej punktów zwycięstwa.

Grę, razem z modułami, możecie nabyć w naszym galaktycznym sklepie.