11 stycznia 2023

Styczniowe premiery i dodruki już na sklepowych półkach

Fani Lovecrafta w styczniu znajdą dla siebie parę tytułów w naszych magazynach. Nie zabraknie fajnej mapy dla graczy Wojny o Pierścień! Zobaczcie sami co od dziś znajdziecie na sklepowych półkach:

 

HwA_Szkarłatne_Klucze_Ahc_69_Rozszerzenie_Kampanijne_Cover

Szkarłatne klucze: Rozszerzenie Kampanijne

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się włączyć do swojej kolekcji Rozszerzenie badaczy, to możecie zechcieć poznać przygody opisane w Rozszerzeniu kampanijnym.
Historia zawarta w Szkarłatnych Kluczach rozpoczyna się od plagi tajemniczych zaginięć. Każdy przedmiot, budynek lub osoba, która zniknie, przestaje istnieć nie tylko fizycznie, ale także i pamięć o niej przepada. O zaginionych pamięta zaledwie garstka badaczy, a przynajmniej tak im się wydaje. Wraz z otrzymaniem enigmatycznego listu, którego autor twierdzi, że również pamięta o zaginionych, rozpoczniecie epicką podróż, w czasie której pod złowieszczym okiem tajemniczej Czerwonej Koterii odwiedzicie miejsca na całym globie.

Mata do Wojny o Pierścień

Nie tylko planszówki, ale też komponenty mogą cieszyć się Waszym sporym zainteresowaniem. Mata do Wojny o Pierścień jest znacznie większa od planszy w grze podstawowej i ma wymiary 128 cm x 88 cm. Bez problemu zmieścicie na niej komponenty z dodatków Wojownicy Środziemia i Panowie Środziemia.

WoP_mata_768x406

Dodruk Znaku Starszych Bogów

znak_starszych_bogow_400

W Znaku Starszych Bogów od 1 do 8 graczy wciela się w role Badaczy walczących z jednym z Przedwiecznych – bezmierną, potężną istotą bytującą w przestrzeni między wymiarami. Korzystając z puli specjalnych kości, Badacze biorą udział w szeregu przygód w i wokół muzeum, będącym przyczółkiem tych dziwnych stworzeń. Odwaga i umiejętności Badaczy zostaną nagrodzone, a najcenniejszą zdobyczą będzie Znak Starszych Bogów – starożytny symbol, który posłuży do uwięzienia Przedwiecznego i wygrania gry. Jednakże wskazówki zegara pracują niestrudzenie i z każdym wybiciem północy Przedwieczny jest o krok bliżej do przebudzenia się. Jeśli Badacze nie pospieszą się z jego uwięzieniem, Przedwieczny wkroczy do naszego świata, a ludzkość będzie zgubiona!

Dodruk Gór Szaleństwa do Eldritch Horror

gory_szalenstwa

Rozszerzenie wprowadza dodatkową planszę Antarktydy, surowej krainy, pełnej dziwnych tajemnic i ukrytych niebezpieczeństw. Ośmiu nowych badaczy gotowych jest odkryć prawdziwą przyczynę tajemniczych wydarzeń, nękających świat. Towarzyszyć im będą nowi sprzymierzeńcy, między innymi profesor William Dyer. Dla dobra misji badacze mogą podjąć się specjalnych zadań, dzięki którym zdobędą potężne nagrody. W trakcie wyprawy natrafią na wiele przydatnych przedmiotów, magicznych zaklęć, paskudnych stanów i przerażających spotkań, czekających w Górach Szaleństwa.

Premierę Reliktów ludzkości jest przeniesiona na tydzień później, czyli ukaże się 18.01.2023r.