23 lipca 2019

Runebound i Góry Szaleństwa powrócą już w przyszłym tygodniu!

Już w przyszłym tygodniu na sklepowe półki powrócą gra planszowa Runebound – Trzecia edycja oraz rozszerzenie do gry Eldritch Horror: Przedwieczna grozaGóry Szaleństwa.

Produkty możecie zamawiać już teraz w sklepach z grami planszowymi i naszym sklepie internetowym.

Eldritch Horror: Przedwieczna groza – Góry Szaleństwa

gory_szalenstwa

Rozszerzenie wprowadza dodatkową planszę Antarktydy, surowej krainy, pełnej dziwnych tajemnic i ukrytych niebezpieczeństw. Ośmiu nowych badaczy gotowych jest odkryć prawdziwą przyczynę tajemniczych wydarzeń, nękających świat. Towarzyszyć im będą nowi sprzymierzeńcy, między innymi profesor William Dyer. Dla dobra misji badacze mogą podjąć się specjalnych zadań, dzięki którym zdobędą potężne nagrody. W trakcie wyprawy natrafią na wiele przydatnych przedmiotów, magicznych zaklęć, paskudnych stanów i przerażających spotkań, czekających w Górach Szaleństwa.

Przejdź do sklepu>>

Runebound – Trzecia edycja

runebound_3rd

Runebound to planszowa gra przygodowa fantasy dla 2-4 graczy. Pokonaj złoczyńcę i zajmij należne Ci miejsce pośród legend Terrinoth!

Bohaterowie Terrinoth od zawsze stanowili obrońców krainy, podejmując się niebezpiecznych wypraw, aby pomagać ludziom, walczyć z wrogami i zdobywać dość złota, by wyposażyć się w śmiercionośną broń oraz potężne zbroje. Jednakże dziś znacznie mroczniejsze siły zagrażają pokojowi i dobrobytowi Terrinoth, dlatego wszyscy śmiałkowie muszą się zjednoczyć, zmieniając się w jedno zbrojne ramię, które ochroni ten świat przed zagładą…

Przejdź do sklepu>>