6 sierpnia 2018

Premiery, promocje, Druk na Żądanie!

Wojna. Wojna nigdy się nie zmienia.

Mamy dzisiaj dla Was całą masę dobrych wiadomości! Już dzisiaj do sklepów trafiają trzy premiery, rozpoczęła się wakacyjna promocja na gry planszowe naszego wydawnictwa, a także nadal trwa wyjątkowa akcja promocyjna Star Wars: Przeznaczenia. A do tego wszystkiego nie zapominajmy o Drukach na Żądanie – zamówienia możecie składać jeszcze tylko dzisiaj!

Gotowi? No to lecimy!

Premiery

Już od dzisiaj ma sklepowych półkach pojawiać się będą trzy wyjątkowe gry, na które długo czekaliście. O dostępność tytułu najlepiej pytać w swoim ulubionym sklepie z grami planszowymi.

fallout_box

1. Fallout

Fallout to gra planszowa oparta na bestsellerowej serii gier komputerowych o tym samym tytule, wydawanych przez firmę Bethesda. W grze wcielicie się w bohaterów przemierzających radioaktywne pustkowia inspirowane grami Fallout 3, Fallout 4 i zawartością do pobrania dedykowaną tym tytułom. Zdecydujecie, czy postawić na współpracę, czy odkrywać świat po apokalipsie na własną rękę. Bez względu na wasz wybór Fallout zaoferuje swobodę niespotykaną dotąd w grach planszowych.

swd12_booster_box_mockup_pl

2. Star Wars: Przeznaczenie – Ścieżka Mocy

Star Wars: PrzeznaczenieŚcieżka Mocy to nowa kolekcja 160 nowych kart, które znaleźć będzie można w zestawach dodatkowych.

Ścieżka Mocy skupia się na unikatowym ekwipunku, zdolnościach i taktykach związanych z największymi bohaterami i złoczyńcami ze świata Star Wars. Nowe karty rozwijają także znane już z poprzedniego zestawu mechaniki, sprawiając, że gracze jeszcze lepiej mogą dostosować swoje talie.

mgly_bilehall_spread_small

3. Descent: Wędrówki w mroku – Mgły Bilehall

Mgły Bilehall to rozszerzenie do gry Descent: Wędrówki w mroku 2. edycja. Wprowadza ono niebezpieczną, jednoaktową kampanię osadzoną w księstwie Bilehall, jednej z domen Waiqara Zdrajcy. Podczas dziesięciu ekscytujących spotkań Bohaterowie będą musieli pokonać przerażających wrogów, jednocześnie rozwiązując tajemnicę własnych, spaczonych ciał. Horda przedziwnych potworów oraz potężnych popleczników przetoczy się po zestawie zupełnie nowych, zdradzieckich kafelków, wprowadzając przeklętą Krainę Mgieł do Twoich przygód.

Wakacyjna promocja

new_angeles_box

Wakacje w pełni, ale co to za wakacje bez planszówek? ;) Dlatego postanowiliśmy obniżyć ceny na niektóre gry naszego wydawnictwa. Promocje będą dostępne przez cały sierpień w sklepach z grami planszowymi i w naszym sklepie internetowym. A jakie gry znajdziecie w promocji? Dokładnie te dziewięć tytułów:

  • Android: Mainframe
  • Gildie
  • Justice League: Hero Dice – Batman
  • Justice League: Hero Dice – Superman
  • Królewski Namiestnik
  • New Angeles
  • Ostatni Piątek
  • Samuraj
  • Słup Ognia

Przy okazji przypominamy, że do końca sierpnia trwa także inna promocja, związana ze Star Wars: Przeznaczeniem. Tylko przez miesiąc kupując dwa zestawy dodatkowe Ścieżki Mocy otrzymujecie jeden zestaw dodatkowy Ducha Rebelii zupełnie za darmo. Nie było jeszcze lepszego momentu, żeby wrócić do Star Wars: Przeznaczenia!

dnz_banner-duży6

Druk na Żądanie

Na koniec ważna informacja dla wszystkich, którzy są zainteresowani dodatkami w formacie Druk na Żądanie – przypominamy, że zamówienia na te rozszerzenia zbieramy już tylko do dzisiaj – jeśli jeszcze wahacie się to ostatnie chwile na podjęcie decyzji.

Wszystkie Druki na Żądanie znajdzie w swoich ulubionych sklepach z grami planszowymi i w naszym sklepie internetowym.