13 lipca 2017

Premiera: X-Wing – XI fala i C-ROC

swx64-66_titleimage

XI fala dodatków do gry figurkowej X-Wing oraz Frachtowiec C-ROC już od dziś dostępna w sklepach! Zestawy wprowadzają nowe statki, karty oraz żetony, dzięki którym rozgrywka zyska niespotykany poziom i otworzy graczom nowe możliwości taktyczne.

W skład XI fali wchodzą: Kanonierka Auzituck, Bombowiec Scurgg H-6, TIE Aggressor.

 

model_2
model_3
model_1

 Kanonierka Auzituck

 

Kanonierki typu Auzituck były często wykorzystywane przez śmiałych Wookieech w trakcie misji ratunkowych, podczas których spieszyli na pomoc swoim zniewolonym pobratymcom. Te przeciwniewolnicze statki słynęły z imponującej siły ognia oraz niezwykłej jak na jednostki o takich gabarytach wytrzymałości.

 

Bombowiec Scurrg H-6

 

Eksperymentalny bombowiec Scurrg H-6 był statkiem używanym przez kapitana Nyma, pilota, który wsławił się swoimi bohaterskimi czynami podczas wojen klonów, a także służbą w szeregach Rebelii i przewodzeniem Upiorom z Lok, bandzie piratów działających na terenie układu Karthakk. Havoc i inne Scurrge były cenione z uwagi na silne osłony, niezwykłą siłę ognia oraz wyjątkową zwrotność.

 

TIE Aggressor

 

Zaprojektowane do wypełniania długich misji, atakowania konwojów z zaopatrzeniem i charakteryzujące się niezwykłą elastycznością taktyczną TIE Aggressory są zdolne wiązać wroga walką na bliskim dystansie dzięki niezwykłej manewrowości, a z daleka atakować go za pomocą działek oraz wieżyczki o dużej mocy.

 

 Frachtowiec C-ROC

 

swx58_box_right

Swoją premierę ma również Frachtowiec C-ROC – ulubiony statek handlarzy, przemytników i korsarzy. Zaprojektowany w oparciu o konstrukcję wykorzystaną przez Imperium we frachtowcach typu Gozanti, dysponuje zwiększoną przestrzenią ładunkową. Został też wzbogacony o trzy dodatkowe silniki i zmodyfikowany pancerz, który nadaje jego sylwetce charakterystyczny kształt. Jako niezawodny koń pociągowy, tworzący trzon zarówno kupieckich konwojów, jak i pirackich flot, może być ekwipowany w broń i wyposażenie służące do transportu towarów oraz zapewniania wsparcia mniejszym jednostkom lub bezpośredniego udziału w bitwach.

swx58_spread