13 grudnia 2019

Koszmar tysiąca wcieleń ma dziś premierę

ahc40_box

Ogłaszamy premierę najnowszego rozszerzenia do gry karcianej Horror w Arkham LCG. Najnowsza część Koszmar tysiąca wcieleń to drugi Zestaw Mitów z cyklu Pożeracze snów.

Koszmar tysiąca wcieleń to scenariusz 2-B kampanii „Sieć snów”. Można rozegrać w trybie samodzielnej rozgrywki lub połączyć z innymi produktami z cyklu Pożeraczy Snów, tworząc w ten sposób większą kampanię złożoną z czterech lub ośmiu części. Scenariusz ten, zainspirowany opowiadaniem H.P. Lovecrafta Nienazwane, zabierze was do najbardziej nawiedzonych zakątków Arkham, gdzie zasłona między krainami jest cienka. To miejsca, gdzie nawet najbardziej racjonalny umysł może zostać zmuszony do przyznania, że być może naprawdę istnieją inne światy, o których nie wiemy.

W tym Zestawie Mitów towarzyszyć będziecie badaczom, którzy pozostali w świecie jawy. Wasze dotychczasowe odkrycia wskazują, zbytnie zbliżenie się waszego świata i Krain Snów może doprowadzić do katastrofy. Aby zatrzymać przenikanie się światów, postanawiacie przedostać się do Krain Snów w waszych fizycznych ciałach, zamiast podróżować tam we śnie. Ta metoda wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami, ale być może uchroni was przed losem, który spotkał waszych towarzyszy. Jednak aby wejść do Krain Snów, musicie najpierw odnaleźć klucz.

Rozszerzenie możecie nabyć od dziś w naszym sklepiku oraz w najlepszych sklepach z grami planszowymi.