14 marca 2023

Horror w Arkham LCG: Rusza Trasa Cthulhu!

7

Miło nam poinformować, że wkrótce wyruszy Trasa Cthulhu! Zapraszamy wszystkich miłośników gry karcianej Horror w Arkham oraz chętnych żeby poznać ten wyjątkowy tytuł na niezapomniane spotkania, które odbędą się w różnych miastach w całej Polsce. Na miejscu będziemy mieli dla Was nie tylko możliwość zagrania i odkrywania tajemnic w tej fascynującej grze, ale również wiele niespodzianek i atrakcji z nią związanych. Będziecie mieli okazję spotkać innych graczy, wymienić się doświadczeniami oraz poznać tajniki budowania talii i stylu gry od najlepszych.

wizka_TC_v2_800x800

W czasie wydarzenia w ramach Trasy Cthulhu rozegracie wybrany scenariusz/scenariusze z gry podstawowej oraz rozszerzenia Szlak do Carcosy. Otrzymacie kartę wyzwań, które będziecie realizować w trakcie gry. Za każde zrealizowane wyzwanie otrzymacie pamiątkową przypinkę – spróbujcie zdobyć je wszystkie! Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma oficjalną kartę promocyjną do gry.

Wydarzenie potrwa kilka tygodni, a poszczególne spotkania będą miały miejsce w różnych terminach. Nie przegapcie okazji, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i zanurzyć się w świecie mitów Cthulhu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia: TUTAJ>>

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze przybycie!

Zainteresowanych organizatorów zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego: LINK DO FORMULARZA