Władca Pierścieni LCG – Ścigacz Snów – Atak na Przystań Cobas

Atak_przystan_cobas_lotr_dnzW zatoce roiło się od gondorskich statków – od prostych łodzi rybackich po wielkie okręty wojenne. Gdy „Ścigacz Snów” zawijał do portu, przywitał go ryk rogów i bicie dzwonów. Marynarze od razu zabrali się do pracy, musieli wszak dokończyć naprawy floty; teraz, na przyjaznych wodach, było to znacznie prostsze zadanie. Bohaterowie poprosili o audiencję u księcia Imrahila, której niezwłocznie im udzielono.

Atak na przystań Cobas to piąty i zarazem przedostatni dodatek w cyklu Ścigacza Snów do Władcy Pierścieni LCG. Zaprowadzi on bohaterów do Cobas, rządzonego przez mądrego gondorskiego księcia Imrahila. Przybywają oni w samą porę – miasto jest zagrożone atakiem korsarzy. Gracze będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich zdolności dowodzenia flotą i dowieść swojej wartości w niespotykanej dotąd we Władcy Pierścieni LCG bitwie morskiej.

Bohaterowie zmierzą się podczas Ataku na Przystań Cobas z nowymi Korsarzami, a do swojej floty będą mogli włączyć gondorski Okręt z Dol Amroth. Szeregi bohaterów zasili Na’asiyah – wojowniczka korsarzy, która woli polegać na swoim ostrzu, niż na sprzymierzeńcach. Wraz z unikalnym scenariuszem, Atak na Przystań Cobas wprowadza do gry trzydzieści nowych kart graczy (po trzy kopie każdej z dziesięciu nowych wzorów kart), co razem daje łącznie 60 nowych kart.

Uwaga! To nie jest samodzielna talia. Do gry wymagany jest zestaw podstawowy Władcy Pierścieni LCG oraz rozszerzeniSzara Przystań.

Uwaga! Produkt dostępny w systemie Druku na Żądanie. Rozszerzenia te produkowane są innymi technikami niż pozostałe gry. Karty wchodzące w skład tych rozszerzeń drukowane są na innym papierze, w związku z czym mogą różnić się fakturą lub kolorystyką od kart drukowanych w normalny sposób. Rozszerzenia pakowane są w plastikowe pudełka. Zestaw zawiera 60 kart, instrukcja dostępna w wersji cyfrowej (szczegóły wewnątrz opakowania).

Sugerowana cena detaliczna: 69,90 zł