29 lutego 2016

Druk na Żądanie – nowości

Wielkie otwarcie!

Mamy przyjemność poinformować, że już od dzisiaj możecie składać zamówienia na rozszerzenia wydawane w formacie Druk na Żądanie! Do tych, które są już stale w naszej ofercie dołączają tym razem zupełnie nowe dodatki do gier Władca Pierścieni LCG i Talisman. Zamówienia możecie składać w naszym sklepie internetowym lub w dobrych sklepach z grami planszowymi do 11 marca. Nie czekajcie, aż dopadną Was upiory z kurhanów i władca Krainy Odmętów – wyjdźcie im na przeciw już dzisiaj!

Rozwiewają się mgły na kurhanach!

Tym razem do pozostałych dodatków do Władcy Pierścieni dołączają dwa Zestawy Przygodowe: Sekret Celebrimbora i Rogata Korona, a także jedno rozszerzenie-saga: Mgła na Kurhanach, w którym zmierzycie się z najstraszniejszymi upiorami, nawiedzającymi zapomniane kurhany. Musicie jednak uważać, aby wasza drużyna nie rozdzieliła się, gdyż wtedy zjawy łatwo mogą dopaść samotnych bohaterów. Zagubiony gracz będzie musiał utworzyć własną strefę przeciwności, przez co będą traktowani tak, jakby pozostali w grze sami. Nie jest łatwo wyrwać się z lodowatego uścisku upiora. Czy odważycie się przejść przez zapomniane kurhany? Jeśli Wam się uda, otrzymacie wsparcie ze strony samego Toma Bombadila! Jeśli nie… Rzec tylko że upiory nie są zbyt łaskawe dla tych, którzy naruszają miejsce ich wiecznego spoczynku.

mgla_na_kurhanach sekret_celebrimbora rogata_korona

- Władca Pierścieni LCG: Mgła na Kurhanach – nowy scenariusz-saga na naszej liście Druku na Żądanie. Stawcie czoła zjawom z kurhanów, ale uważajcie, aby się nie rozdzielić, bo możecie już nigdy nie odnaleźć swoich przyjaciół!

- Władca Pierścieni LCG: Sekret Celebrimbora – poznajcie historię Pierścieni! Sekret Celebrimbora to talia 60 kart z cyklu Twórca Pierścienia, wprowadzająca także zupełnie nowy scenariusz.

- Władca Pierścieni LCG: Rogata Korona - klan Kruka sprzeniewierzył się tradycji – czy bohaterowie zdołają załagodzić spór? Rogata Korona wprowadza do gry 60 kart z cyklu dodatków Twórca Pierścienia, a także nowy scenariusz.

Lord Ciemności i Królowa Podziemi

Nowe rozszerzenie Talisman: Krainy Odmętów uzupełnia planszę o dwie dodatkowe karty królestw: Siedzibę Lorda-Widmo oraz Kryjówkę Królowej Szczurów. Oba królestwa są ze sobą połączone mostem, a kiedy bohaterowie chcą się przez niego przeprawić, dobierają kartę ze specjalnego stosu kart Mostu i rozpatrują unikatowe spotkanie. W tych krainach pełnych niebezpieczeństw bohaterowie muszą uważać już nie tylko na przebiegłe potwory i niezwykłe zdarzenia, ale także na nowe karty Pułapek! Na tych śmiałków, którym uda się pokonać Lorda-Widmo lub Królową Szczurów czekają wspaniałe magiczne przedmioty i skarby, jednak nie będzie to łatwe, gdyż są to potężni przeciwnicy.

krainy_odmetow

- Talisman: Krainy Odmętów – Między ponurymi Podziemiami a tętniącym życiem Miastem rozciągają się kilometry tajemnych korytarzy – czy odważycie się je zbadać? Krainy Odmętów wprowadzają do gry aż dwie zupełnie nowe krainy i czterdzieści kart wydarzeń.

Zejście w mrok

Fani gry Descent: Wędrówki w mroku na pewno zauważyli w ofercie brak nowych, jak i dotychczasowych zestawów kart Popleczników czy Bohaterów i Potworów. Uspokajamy, zestawy zapewne będą dostępne, jednakże będzie je można zamówić osobno, w późniejszym terminie, o czym będziemy jeszcze informować. O wszystkich zmianach i najświeższych wiadomościach odnośnie do Druku na Żądanie do gry Descent będziemy informować na naszej stronie i fan page’u na facebooku.