31 października 2019

Zapowiedź premiery Horror w Arkham LCG: Morderstwo w Hotelu Excelsior

morderstwo_box

Kolejna gratka dla fanów Horroru w Arkham LCG. Premiera dodatku Morderstwo w Hotelu Excelsior odbędzie się już 7 listopada.

Po tym, jak doniesienia o dziwnych zdarzeniach w najbardziej prestiżowym hotelu Arkham dotrą do twoich uszu, zostajesz wezwany do tego miejsca przez tajemniczą notatkę. Zaczynasz właściwie prowadzić dochodzenie, kiedy nagle stracisz przytomność. Gdy do siebie dochodzisz, stajesz nad ciałem mężczyzny. Wiele ran kłutych przebija jego klatkę piersiową, a krew pokrywa podłogę. Co się do diabła stało? I czemu nic nie pamiętasz? Teraz, gdy władze siedzą Ci na ogonie, do twojego zespołu śledczego należy rozwiązanie morderstwa i oczyszczenie twojego imienia, zanim zostaniesz wtrącony do więzienia na resztę życia. Czy potrafisz odkryć prawdę o tym makabrycznym morderstwie? Czy będziesz kolejną ofiarą?

Badacze muszą rozwiązać sprawę morderstwa w hotelu Excelsior w tym specjalnym scenariuszu gry Arkham Horror LCG. Z tykającym zegarem i niebezpieczeństwem czyhającym za każdym rogiem – czy możesz dowiedzieć się prawdy, zanim skończy się czas? Ten scenariusz można odtworzyć jako samodzielny scenariusz lub wstawić do kampanii jako scenariusz poboczny.

Wkrótce spodziewajcie się informacji o przedsprzedaży w najlepszych sklepach z grami planszowymi.  W naszym sklepiku rozszerzenie możecie zamawiać już teraz.