15 grudnia 2015

X-wing – walka nabiera tempa

X_T70 X_TIE-fo

Premiera nowego filmu osadzonego w uniwersum Gwiezdnych Wojen - Przebudzenia Mocy już za kilka dni, dlatego z tej okazji w tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was kilka wiadomości związanych z uniwersum. Pierwszą z nich z pewnością ucieszy fanów gry figurkowej X-wing – już niebawem eskadry Ruchu Oporu i Najwyższego Porządku będzie można zasilić dwiema maszynami z rozszerzeń X-wing T-70 oraz Myśliwiec TIE/fo. Wchodzą one w skład ósmej fali rozszerzeń, jako dwa dodatkowe modele.

T-70 X-wing Ruchu Oporu i Myśliwiec TIE/fo Najwyższego Porządku to pierwsze modele, które weszły do gry w zestawie podstawowym Przebudzenie mocy. Wraz z nowymi statystykami, miejscami na ulepszenia i pilotami te dwa modele rozpoczęły walkę o losy galaktyki zanim jeszcze Przebudzenie Mocy trafiło do kin. Dzięki nowym zestawom dodatkowym, gracze będą mogli rozbudować swoje eskadry o dodatkowe X-wingi i TIE/fo w najnowszych wersjach.

Tak samo jak inne dodatki, także T-70 X-wing i Myśliwiec TIE/fo wprowadzają do gry pomalowane modele statków w standardowej skali 1:270, nowe karty statków, karty ulepszeń, wskaźnik manewrów i wszystkie niezbędne do gry żetony.

Świat Gwiezdnych Wojen to rozległe uniwersum, a nowe rozszerzenia do gry figurkowej X-wing dają graczom olbrzymią dowolność w odgrywaniu kosmicznych batalii w jego przeszłym i obecnym kształcie.

Tak jak cała VIII fala nowych statków, premiera T-70 X-wing i Myśliwiec TIE/fo jest planowana na I kwartał 2016 roku.