4 marca 2016

X-wing VIII fala

swx39-42-header

Zadokowane i gotowe do startu

W grudniu informowaliśmy o nowych statkach, które wejdą do gry X-wing w VIII fali rozszerzeń, jednak data ich premiery pozostawała tajemnicą. Aż do teraz. Mamy przyjemność ogłosić, że cała VIII fala statków będzie dostępna w już drugiej połowie marca. W jej skład wchodzą:

duch_statek „Duch” – większy od popularnych pojazdów z serii YT, bardziej przestronny i podatny na modyfikacje. Słynni rebelianci z Lothala pod wodzą Hery Syndulli korzystali z mocno spersonalizowanego VCX-100 „Ducha”, wyposażonego w zakłócacz czujników, zestaw działek i unikatowy, zadokowany na pojeździe prom.
tie_inkwizytora TIE Inkwizytora – potężny myśliwiec, wyposażony w zmodyfikowane silniki, wyrzutnie pocisków i rozkładane płaty skrzydeł. Zadaniem Inkwizytora było odszukanie i dopadnięcie członków zakonu Jedi nawet w najodleglejszych zakątkach galaktyki. Ten statek miał mu to umożliwić.
lowca_statek Łowca z Mgieł – dzięki wyspecjalizowanej technologii repulsorowej G-1A jest zaskakująco zwrotnym i szybkim myśliwcem, a siła ognia i mocne osłony czynią go popularnym statkiem pośród najemników.
karzaca_reka_statek Karząca ręka – lekko uzbrojone frachtowce typu JumpMaster 5000 są często modyfikowane i chętnie personalizowane. Bezlitosny łowca nagród Dengar wyposażył swój statek „Karzącą Rękę” w poczwórne działko laserowe, wyrzutnię torped protonowych i usprawnioną maszynownię.

 

Włączyć osłony!

Nowe statki z pewnością wniosą wiele zmian do gry X-wing. Już wkrótce będziecie mogli przetestować najnowsze pojazdy wraz z ich kartami ulepszeń i pilotów. Więcej o statkach wchodzących w skład VIII fali możecie przeczytać tutaj.

Przypominamy także, że już wkrótce rozpocznie się X-wing Endor Open w Warszawie – jeden z największych i najbardziej prestiżowych turniejów na świecie. Jeśli chcecie dołączyć do zmagań o tytuł mistrza i fantastyczne nagrody dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku – tam znajdziecie wszystkie informacje na temat turnieju.