17 czerwca 2015

Wyrusz na podbój gwiazd!

Forbidden_Stars

Informujemy, że nakładem naszego wydawnictwa ukaże się polska wersja osadzonej w uniwersum Warhammera 40 000 gry planszowej Forbidden Stars, która pozwoli 2-4 graczom wziąć udział w planetarnych podbojach!

Zmienne burze osnowy otaczające dawno zaginiony sektor Herakon w końcu ustały, pozostawiając starożytne artefakty oraz planety sektora dostępne dla reszty galaktyki. Wielkie stronnictwa z całej galaktyki mobilizują swoje floty i spieszą zakładać przyczółki w tym zakątku galaktyki. Nagroda za zdobycie sektora jest warta użycia wszelkich środków, a cena podbicia sektora będzie opłacona w niezliczonych żywotach…

fs01-layout

Forbidden Stars to emocjonująca gra strategiczna, w której może wziąć udział od dwóch do maksymalnie czterech graczy. Podczas rozgrywki każdy z nich przejmuje kontrolę nad jednym z potężnych walczących stronnictw: Zakonem Ultramarines Kosmicznych Marines, Eldarami ze Światostatku Iyanden, Orkowym klanem Złych Słońc oraz Pożeraczami Światów Kosmicznych Marines Chaosu. Każde z nich oferuje wyjątkową armię i styl rozgrywki, ale ich zadanie pozostaje takie samo – zdobyć kluczowe cele porozrzucane są po całym sektorze. Nie będzie to jednak proste, ponieważ przeciwnicy z pewnością będą zaciekle bronić swoich celów przed wrogami armiami. Aby zwyciężyć, gracze będą musieli stworzyć potężne armie i poprowadzić je do niekończącej się walki, w której zmiażdżą wrogów i osiągną swoje cele.

W trakcie rozgrywki gracze będą musieli skutecznie dowodzić swoimi armiami, dbać o ich rozbudowę, mobilność oraz utrzymanie odpowiedniej siły bojowej. Rozważne planowanie i umiejętności strategiczne pozwolą zajmować kolejne kluczowe planety sektora. Warto przy tym uważnie śledzić, gdzie przeciwnicy skupiają swoje działania, aby zaskoczyć ich w najmniej spodziewanym momencie!

fs01-brightultramarine

Walka o sektor Herakon będzie brutalna i krwawa, a zwycięzca tylko jeden! Czy uda wam się pokonać wrogów i zatriumfować? Będziecie mogli się przekonać już pod koniec tego roku, wraz z premierą Forbidden Stars, a już niebawem możecie spodziewać się kolejnych artykułów przybliżających rozgrywkę.