8 lipca 2021

Wojna szeptów: ruszyła przedsprzedaż!

Wojna_Szeptów_Okładka_3DZ przyjemnością informujemy, że Wojna szeptów dociera do naszego magazynu. Przedsprzedaż tego tytułu już ruszyła. Szukajcie gry w najlepszych sklepach z grami planszowymi oraz naszym sklepie internetowym. Premiera zaplanowana jest na środę 21 lipca!

Wojenna zawierucha nigdy nie ustaje, gdy pięć potężnych imperiów walczy o dominację nad światem. Zastępy ich wojsk przemierzają niezliczone, przesiąknięte krwią pobojowiska w nieustającym marszu ku chwale. Postrzępione sztandary łopoczą na wietrze w niemym manifeście potęgi każdego z mocarstw. Zaciekłość Niedźwiedzia. Duma Lwa. Wytrzymałość Konia. Dalekowzroczność Orła. Siła Słonia. Gdy nadejdzie świt, świat zmieni się na zawsze i tylko jedno imperium będzie władać wszystkimi pozostałymi… Ale to pośród cieni kryją się prawdziwe siły… Wąż, Pająk, Kruk i Szczur. To nie konflikt wielkich mocarstw, o którego wyniku zadecyduje potęga na polach bitew. To rozstrzygana w dworskich zakamarkach wojna, w której placem boju jest zawiła sieć intryg, a orężem są kłamstwa i spryt.

Wojna Szeptów to oparta na strategicznym działaniu, ukrytych celach i zmiennej lojalności rywalizacyjna gra planszowa dla od 2 do 4 graczy. Pięć potężnych imperiów toczy wojnę o władzę nad światem, jednak gracze nie wcielą się we władcę żadnego z nich. Zamiast tego poprowadzą jedną z tajnych organizacji stawiających na zwycięzcę, manipulując tokiem działań wojennych.

Wojna_Szeptow_Komponenty_1000_1000Gra została z sukcesem ufundowana na kampanii Kickstarter, a nasze wydawnictwo odpowiada za polską wersję sklepową gry. Ilustracje w grze wykonał znany polski ilustrator Tomasz Jędruszek!

Poprowadź tajną organizację – infiltruj rady, wykorzystuj swą władzę i kieruj armiami, by kształtować świat wedle swojej wizji.