25 marca 2021

Wojna o Pierścień: Królowie Śródziemia – zapowiedź

pic5182864Dzisiaj Światowy Dzień Czytania Tolkiena, a więc najlepsza okazja do podzielenia się z Wami świetną informacją. Z przyjemnością ogłaszamy, że planujemy wydanie nowego rozszerzenia do Wojny o PierścieńKrólowie Śródziemia.

Wiele lat przed Wojną o Pierścień, Władca Ciemności Sauron podstępem próbował nagiąć wolę królów i władców Wolnych Ludów. Przygotowując się do podboju pragnął ich osłabić, lub zamienić w bezwolne marionetki. Wraz z nastaniem wojny, królowie dzielnie opierali się Mrocznemu Władcy, lecz w wielu z nich zaszczepiona skaza okazał się zgubna.
Rola władców Wolnych Ludów i ich słabości są osią Królów Śródziemia, trzeciego dodatku do Wojny o Pierścień. Rola, jaką odegrali w tej historii, została znacznie poszerzona dzięki nowym figurkom, które ożywią postaci takie jak Theoden, Denethon, Dain, Brand i Thranduil. Dodatek ten wprowadzi również dodatkowe zasady oblężeń, w tym figurki machin oblężniczych, oraz nowe jednostki dla armii Cienia.

Termin wydania dodatku nie jest jeszcze znany, śledźcie naszą stronę a na pewno nie umknie Wam wiadomość kiedy pojawi się więcej informacji na jego temat.