3 lutego 2020

Władcy Nocy – kampania kończy się w środę

wladcy_nocy_koniec_kampanii_blisko_800x800

Spieszymy przypomnieć, że projekt w którym bierzemy udział – Masters of the Night (Władcy Nocy w języku polskim) na platformie Kickstarter,  w środę kończy zbiórkę.

Władcy nocy to gra jednoosobowa lub kooperacyjna – od jednego do pięciu graczy reprezentuje tę samą stronę, dzieląc zwycięstwo lub przegraną. Gracie jako członkowie klanu wampirów powoli odzyskującego swą dawną potęgę. Z pomocą sług będziecie walczyć z agentami Inkwizycji, wlewać strach w serca ludzi podczas polowań i kreślić piętna grozy w różnych dzielnicach miasta, a wszystko to w ramach przygotowań do rytuału Krwawego Księżyca, który ostatecznie umocni Waszą władzę w mieście i przypieczętuje jego los. Lecz strzeżcie się – im dłużej przygotowujecie rytuał, tym trudniej go ukończyć. Wasi wrogowie nieustannie Was szukają, a kiedy Was znajdą, nawet wampirza magia może ich nie powstrzymać.

Link do kampanii: Władcy Nocy

Obniżyliśmy koszty wysyłki do Polski do 8$. Wszystkie odblokowane Stretch Goals znajdą się w Polskiej wersji dla wspierających. Pledge Manager będzie dostępny także dla wspierających za 1$.

Zespół Galakty