15 grudnia 2021

Waste Knights: Druga Edycja – Beyond the Horizon – Zapowiedź

wk2_exp_3d_500

Toksyczne pływy przynoszą na Pustkowie obietnicę nowych możliwości czekających na tych, którzy są dość śmiali, by wyruszyć na otwarte morze. Ludzie podają sobie z ust do ust historie o nieznanych lądach kryjących skarby sprzed Apokalipsy. Zrujnowane metropolie otwierają porty, a monterzy zaczynają konstruować złomowe łodzie, które umożliwią podróże i handel wokół Australii… i dużo dalej.

Na wybrzeżu zaczynają pojawiać się straszliwe bestie i nowe gatunki mutantów, zaś najodważniejsi podróżnicy opowiadają o nieznanych dotąd wyspach oraz konstrukcjach nietkniętych przez czas. Podobno tkwią daleko na oceanie, jakby czekały, aż ktoś sięgnie po ich tajemnice. Coraz więcej straceńców decyduje się poszukać szczęścia na morzu w nadziei na odkrycie zieleńszych ziem i bezpieczniejszych przystani z dala od spustoszonego, wypalonego słońcem kontynentu.

Czas zobaczyć, ile prawdy kryje się w tawernianych gadkach – w końcu starożytne skarby i tajne miejsca są z pewnością strzeżone… przez istoty, o których lądowe szczury nie mają bladego pojęcia. Jednak ty zmierzyłeś się już z setkami potworów i przetrwałeś najróżniejsze trudności. Nikt nie jest lepiej przygotowany, aby wyruszyć za horyzont!

Z przyjemnością informujemy, że już w pierwszym kwartale 2022 planujemy kampanię na Kickstarterze dużego rozszerzenia Beyond the Horizon do Waste Knights: Druga Edycja, postapokaliptycznej gry o przygodach i przetrwaniu. Nadszedł moment, aby opuścić kontynent, wsiąść na statek i udać się w miejsca znane wyłącznie z legend i mitów.

<<Kliknij TUTAJ, aby zapisać się do naszego newslettera i by nie przegapić kampanii>>>

Eksploruj nową mapę umożliwiającą odwiedzenie Tasmanii, Wysp Salomona lub Nowej Zelandii zmienionych przez Apokalipsę. Poznaj prawdę o niesławnym Projekcie X, jednocześnie tocząc walki ze śmiercionośnymi morskimi potworami i doświadczając dziwnych zjawisk pogodowych.

ognie-sw-Elma

Szukaj świeżej wody – nowego zasobu, który uczyni grę jeszcze bardziej realistyczną i pełną wyzwań zarówno dla podróżujących statkiem, jak i furą.

Zagraj jako jeden z nowych Rycerzy, uzbrojonych w unikatowe zdolności i rozwiń grę podstawową za pomocą dziesiątek nowych kart, żetonów i przygód, aby doświadczyć uniwersum ogromnych rozmiarów w sposób, jaki najbardziej ci odpowiada – solo, współpracując lub rywalizując.

Wybierz statek, ustal kurs i sprawdź, gdzie zaniesie cię wiatr!

O grze Waste Knights: Druga Edycja

Rycerze_Pustkowii_Retail_PL_Mockup_3D_1500_1594

Waste Knights: Druga Edycja to postapokaliptyczna gra o przygodach i przetrwaniu. Jest oparta o scenariusze, a każdy z nich rządzi się odmiennymi regułami i jest wypełniony setkami narracyjnych wyborów. Graj w kooperacji z innymi, aby pokonać potężnych złoczyńców lub rzuć wyzwanie przyjaciołom w przygodach rywalizacyjnych. Jednak przede wszystkim zanurz się w bogatym świecie, w którym przygoda, emocje, walka i strategia łączą się w unikatowe doświadczenie, które zadowoli każdego prawdziwego gracza.