6 listopada 2019

VOLT: Zapowiedź cz.3 – Zagłębie Ruhry i Żniwiarz

Witamy w żelaznym sercu Zagłębia Ruhry!

Czeka Was jedna z najbardziej energetyzujących bitew toczonych na robotycznej arenie! To właśnie tu, w przekształconych na areny bojowe starych hutach stali powietrze przeszywają skrzące odgłosy barier błyskawic i pól pod napięciem. To właśnie tu roboty zaczynają pulsować się niczym lampy stroboskopowe, kiedy ich obwody dostają potężnego kopa od płynącej szerokim strumieniem energii elektrycznej.

Board-Ruhrgebiet_web-768x768

Jak na razie tylko jeden operator zdołał przerobić swojego robota w taki sposób, aby był on odporny na wszystkie koszmary, które można napotkać na tej arenie. Oto i nadjeżdża, wielokrotny mistrz naszego pola walki. Przywitajcie go głośnymi niczym grzmot oklaskami – oto nasz lokalny bohater – ŻNIWIARZ!!!

Reaper_Trailer-Illu-768x856

Jest nie tylko odporny na elektryczne pułapki rozlokowane na naszej arenie, ale, na nieszczęście swoich przeciwników, jest w stanie przekierować ich niszczycielskie efekty na pobliskie roboty! Nic więc dziwnego, że od jakiegoś czasu jest twarzą Boost Pharma, bowiem stanowi doskonałą ilustrację ich hasła reklamowego: Szybciej, Wyżej, Dalej, Mocniej!

volt_boostpharma

Dziś oczekujemy od Żniwiarza kolejnego druzgocącego zwycięstwa. A może inny robot udowodni, że jest od niego szybszy, umie sięgnąć wyżej, zaatakować dalej, a przede wszystkim mocniej?

Przekonajmy się na własne oczy!

O grze Volt

volt_3dW grze Volt każdy gracz wciela się w rolę operatora kontrolującego robota bojowego, walczącego z rywalami na arenie. Poprzez programowanie swych działań na trzy ruchy naprzód gracze starają się przewidzieć poczynania innych robotów i próbują zniszczyć przeciwników, bądź utrzymać kontrolę nad zapewniającymi punkty zwycięstwa polami na arenie.

Gra Volt zawiera niezwykle proste zasady szkoleniowe, a do tego zapewnia doświadczonym graczom wiele różnych modułów, sprawiających, że ich potyczki są jeszcze bardziej ekscytujące i bezlitosne.

Zaplanuj swoje poczynania na trzy ruchy naprzód i szybko złap numer startowy, aby dzięki temu Twój robot mógł poruszać się i strzelać w idealnym momencie. Spychaj inne roboty do głębokich dołów, albo strzelaj do nich ze swoich laserów, aby zdobywać za to wszystko punkty zwycięstwa. Brzmi banalnie? To proste, no, przynajmniej na poziomie zasad. Jednak zniszczenie innych bez uszkadzania własnego robota to niemałe wyzwanie. Na szczęście zniszczone roboty nie muszą długo czekać, aby powrócić na arenę walk. Po prostu restartują się na początku kolejnej rundy!