25 września 2019

VOLT: Zapowiedź cz.1 – Twin Cities i Ogar

Witamy w Twin Cities – miejscu narodzin Robot Fighting League!

Dawno temu to właśnie tutaj, na „Rdzawej misie”, korzystając z nieprzebranych zasobów złomu, wynalazcy wydobywali ze starych samochodów, motocykli czy radioodbiorników części, które posłużyły im do budowy robotów bojowych. Ich pierwsze, nielegalne walki poznaczyły asfalt głębokimi bruzdami i postawiły w ogniu niejeden wrak. Ach, to były czasy… Czasy ojców założycieli, którym udało się zbudować pierwszą arenę!

Board-TwinCities_web-test2-768x768

Tak, to właśnie tutaj wszystko się zaczęło! Rozejrzyjcie się dookoła – nawet dziś możecie dostrzec uszkodzenia poczynione przez niezliczone ostrza, piły i młoty. Waszym oczom nadal ukazują się miejsca osmolone miotaczami płomieni i działami laserowymi z dawnych lat.

Niektóre z tych śladów to dzieło obecnego mistrza. Wielkimi skokami wybił się on na sam szczyt – choć zaczynał na szarym końcu, szybko wyrobił sobie opinię nieokrzesanego atakującego. DOSKONALE wiecie o kim mówię – powitajmy go więc okrzykami, oklaskami, a przede wszystkim wściekłym ujadaniem, gdyż oto i on – OGAR!!!

The-Hound_Trailer-Illu-768x745

Od kiedy połączył swe siły ze swoim sponsorem, firmą MaxDrift, jeszcze trudniej stanąć na jego drodze. Mówi się, że trenuje wspólnie z drużyną wyścigową „Wściekłe koła”, ścigając się z ich wykręconymi pojazdami, dzięki czemu osiągnął szybkość i wytrzymałość, z którą nic nie może się równać. A to oczywiście nie wszystko! Po zainstalowaniu plecaka odrzutowego, zaprojektowanego specjalnie dla niego przez Nasca Electronics, może przemierzać arenę ogromnymi skokami, nie bacząc na doły, które dla jego rywali stanowią śmiertelne niebezpieczeństwo.

volt_maxdrift

Jesteśmy pewni, że w nadchodzących mistrzostwach zapewni wszystkim wiele emocji. Tak więc ćwiczcie już ujadanie i wycie, by godnie szerzyć wieść o kolejnym zwycięstwie Ogara!

O grze VOLT

volt_3dW grze VOLT autora Emersona Matsuuchi, twórcy Reef oraz serii Century, każdy gracz wciela się w rolę operatora kontrolującego robota bojowego, walczącego z rywalami na arenie. Poprzez programowanie swych działań na trzy ruchy naprzód gracze starają się przewidzieć poczynania innych robotów i próbują zniszczyć przeciwników, bądź utrzymać kontrolę nad zapewniającymi punkty zwycięstwa polami na arenie.

Gra VOLT zawiera niezwykle proste zasady szkoleniowe, a do tego zapewnia doświadczonym graczom wiele różnych modułów, sprawiających, że ich potyczki są jeszcze bardziej ekscytujące i bezlitosne.

VOLT_rozkladZaplanuj swoje poczynania na trzy ruchy naprzód i szybko złap numer startowy, aby dzięki temu Twój robot mógł poruszać się i strzelać w idealnym momencie. Spychaj inne roboty do głębokich dołów, albo strzelaj do nich ze swoich laserów, aby zdobywać za to wszystko punkty zwycięstwa. Brzmi banalnie? To proste, no, przynajmniej na poziomie zasad. Jednak zniszczenie innych bez uszkadzania własnego robota to niemałe wyzwanie. Na szczęście zniszczone roboty nie muszą długo czekać, aby powrócić na arenę walk. Po prostu restartują się na początku kolejnej rundy!