30 maja 2019

UK Games Expo już jutro!

fb-800x800-ukge_bez_templJuż jutro rozpocznie się trzynaste coroczne UK Games Expo w Birmingham w Anglii. W tym roku nie może zabraknąć tam także naszego zespołu wraz z prototypem Waste Knights: Second Edition!

Będziemy na Was czekać na stoisku naszego partnera Ares Games o numerze 1-302. Z chęcią opowiemy Wam więcej o grze i zachęcimy do przetestowania jej z Markiem Mydlem, jednym z projektantów i pisarzy, jeszcze zanim otrzymacie lub zdecydujecie się nabyć własne kopie gry.

Tegoroczna impreza potrwa od 31 maja do 2 czerwca w NEC i hotelu NEC Hilton w Birmingham w Anglii.

W zeszłym roku UK Games Expo przyciągnęło około 40 000 osób, co czyni go jednym z największych konwencji gier hobbystycznych na świecie. Goście wydarzenia będą mieli okazję spróbować swoich sił w najlepszych i najnowszych grach dla wszystkich grup wiekowych, a nawet przyjrzeć się grom, które są jeszcze w wersji demo. Nie ma potrzeby czytania instrukcji ponieważ na każdym stoisku będzie ktoś, kto pomoże Wam przeprowadzić rozgrywkę. To także świetna okazja, aby spotkać się z popularnymi postaciami z filmów, programów telewizyjnych i komiksów, dzięki wspaniałym kreacjom cosplayerów.

Oficjalna strona wydarzenia: https://www.ukgamesexpo.co.uk/

Do zobaczenia!