25 czerwca 2019

Star Wars: Przeznacznie – informacja dla graczy

SWD01_box_right_PLDzisiaj musimy z przykrością poinformować, że nasze wydawnictwo nie będzie kontynuować wydawania linii Star Wars: Przeznaczenie w wersji polskiej. Decyzja ta wynika z bardzo małego zainteresowania graczy produktami z serii w stosunku do wygórowanych minimalnych zamówień produkcyjnych, na które musimy się decydować, aby była możliwa polska wersja językowa.

Kolejne produkty Star Wars: Przeznaczenie zaczęły w coraz większej ilości zalegać w naszych magazynach. Obecnie minimalne ilości zamówienia rozszerzenia przy okazji druku międzynarodowego tego tytułu znacznie przekraczają zapotrzebowanie naszego rynku, dlatego przynoszą jedynie coraz to większe straty, na które żadne wydawnictwo nie może sobie pozwolić. Cały czas mamy też w magazynach produkty z tej linii, które zostały wydane na początku.

Poniżej skrótowo odpowiadamy także na pytania, które z pewnością się pojawią:

- rozszerzenie Spark of Hope nie zostanie wydane w języku polskim;

- 6 lipca odbędzie się finał Pucharu Galakty 2019 i tam też wspólnie z graczami uczestniczącymi w dotychczasowym rankingu podejmiemy decyzję, czy będzie on dalej prowadzony;

- jesienią 2019r. zgodnie z planem odbędą się Mistrzostwa Polski;

- postaramy się pomóc, jeśli chodzi o dostępność serii w wersji angielskiej. Chcielibyśmy, aby sklepy miały możliwość zamówienia za naszym pośrednictwem wersji angielskiej na zasadzie preorderów.

- w najbliższych dniach planujemy dużą obniżkę i wyprzedaż produktów z tej serii, a o szczegółach akcji będziemy informować wkrótce.