13 stycznia 2022

Ruszyła przedsprzedaż Przygód Robin Hooda i Wojny Nemo

Przygody_Robin_Hooda_Wojna_Nemo_Przedsprzedaz_3_800_1000

Z przyjemnością informujemy, że już 26 stycznia swoją premierę będą miały dwie długo oczekiwane gry – Przygody Robin Hooda oraz Wojna Nemo. Przedsprzedaż na te tytuły ruszyła, zamówcie swój egzemplarz już teraz w ulubionym sklepie z grami planszowymi lub naszym sklepie internetowym.

Przygody Robin Hooda

Anglia, rok 1193. Nottingham cierpi pod jarzmem złego księcia Jana i jego popleczników. Wcielacie się w role Robin Hooda i jego towarzyszy: Małego Johna, Lady Marion i Willa Szkarłatnego, by walczyć z niesprawiedliwością i odkrywać mroczne sekrety. Dzięki specjalnemu arkuszowi wprowadzającemu i księdze przygód, przed pierwszą grą nie musicie czytać instrukcji – od razu rozpoczniecie pierwszą przygodę! Złapcie swój łuk i przyłączcie się do walki o sprawiedliwość i równość w tej familijnej grze kooperacyjnej autorstwa Michaela Menzela, twórcy wielokrotnie nagradzanej gry planszowej Legendy Andoru!

Przygody_Robin_Hooda_Rozkład_Elementów

Wojna Nemo

Wojna Nemo to przeznaczona dla jednego gracza gra przygodowa o podwodnej eksploracji i walce, której akcja toczy się około 1870 roku. Podczas rozgrywki wcielisz się w Kapitana Nemo, dowódcę Nautilusa. Będziesz przemierzał nieznane wody, walczył ze statkami licznych mocarstw, stawiał czoła niebezpieczeństwom czyhającym w głębinach, szukał niezwykłych skarbów, odkrywał i dokumentował niesamowite cuda a także przemierzał świat w poszukiwaniu wiedzy i zemsty.

Wojna Nemo inspirowana jest powieścią 20 000 mil podmorskiej żeglugi autorstwa Juliusza Verne’a.

komponenty_nemo_680x447_v6