22 grudnia 2022

Relikty Ludzkości – Instrukcja

Relikty_Ludzkości_Instrukcja_800_1000

Gra o manipulowaniu rynkami i kolekcjonowaniu artefaktów! Relikty ludzkości ruszają z premierą 11 stycznia 2023r., ale już teraz możecie zapoznać się z instrukcją do tego tytułu:

Relikty Ludzkosci Instrukcja PL Web (22.7 MB)

Teraz bez problemu możecie się przygotować do rozgrywki i od razu cieszyć się grą po otwarciu pudełka.

O grze

Relikty_Ludzkości_Art_3W grze Relikty ludzkości gracze wcielają się w przedstawicieli frakcji kosmicznych odkrywców, których celem jest odnalezienie porzuconych na powierzchni Ziemi artefaktów ludzkiej cywilizacji, zebranie imponującej kolekcji sztuki i co najważniejsze – zarobienie fortuny! Zbierz jak najlepszy zestaw kart i zarządzaj nim, aby wydobyć zagrzebane na całym świecie artefakty, rozmieszczać swoich kupców na różnych rynkach i manipulować cenami, co pozwoli ci sprzedać zdobyte okazy w idealnym momencie i osiągnąć najwyższy zysk.
Pamiętaj jednak, aby nie zaniedbać przy tym walki o polityczne wpływy na statku-matce! Bez specjalnych reprezentantów twoja frakcja może zostać pominięta przy podziale terytoriów, gdy w końcu dojdzie do zasiedlania Ziemi. Zbierz w swojej galerii najlepszą kolekcję reliktów ludzkości, która zachwyci koneserów i mecenasów sztuki z całej Unii Wolnych Ras!

Grę w przedsprzedaży zamówicie w naszym galaktycznym sklepie >>>TUTAJ<<<