17 maja 2018

Premiera: EXIT

fb

Czas raz jeszcze podjąć wyzwanie i rozwikłać nowe tajemnice! Trzy kolejne gry z serii EXIT od dzisiaj są już dostępne w sklepach.

EXIT to sześć niezależnych gier z gatunku escape room, z których każda postawi Was w innej sytuacji. Czy uda Wam się uciec z tajemniczego zamczyska? Odkryć tajemnicę stacji badawczej? Odnaleźć drogę do domu z bezludnej wyspy? Fabularny wstęp nakreśli sytuację, jednak od tej pory będziecie musieli radzić sobie sami.

456_fan

Dzięki rewolucyjnej mechanice w każdy EXIT gra się na tych samych, ogólnych zasadach – otrzymujecie instrukcję, tajemniczą książeczkę, talie z zagadkami i podpowiedziami i dysk dekodujący, za pomocą którego będziecie sprawdzali, czy poprawnie rozwiązaliście daną zagadkę, czy też musicie spróbować innego podejścia.

Będzie zaskoczeni kreatywnością autorów, jeśli graliście w choć jedną grę z serii. Mimo że każda gra oferuje sporo zagadek, to żadna nie powtarza się w kolejnych częściach EXIT i na pewno nie raz znów doświadczycie tego niezwykle przyjemnego uczucia, kiedy wpadniecie na rozwiązanie wyjątkowo pomysłowej tajemnicy.

Nie graliście jeszcze w EXIT i nie wiecie, którą część wybrać? Kierujcie się przede wszystkim tematyką, która najbardziej Wam odpowiada – każdy EXIT to niepowtarzalne doświadczenie i każdy postawi przed Wami nie lada wzywanie!