Portale tematyczne

Na poniższej liście możecie znaleźć wszystkie fanowskie i oficjalne strony, poświęcone wydawanym przez nas grom. Znajdziecie na nich aktualne rankingi graczy, systemy turniejowe i nagrody, a także liczne recenzje, konkursy, wywiady z twórcami, galerie i artykuły graczy. To idealne miejsca, żeby zacząć swoją przygodę z daną grą, pogłębić swoją wiedzę o niej lub podzielić się swoją wiedzą i sprawdzić najnowsze strategie.

Got_baner

Portal w całości poświęcony Grze o Tron: Grze karcianej. Znajdziecie tu aktualny ranking, turnieje i wiele przydatnych artykułów, odkrywających tajniki rozgrywki. Czegokolwiek chcecie się dowiedzieć o Grze o Tron: Grze karcianej, istnieje spora szansa, że znajdziecie to właśnie tutaj!

xwing_baner2

Portal fanowski, poświęcony grze Star Wars: X-wing. Odkryj świat kosmicznych potyczek myśliwców, przeczytaj recenzje nowych rozszerzeń i poznaj wszystkie nowe i popularne eskadry. Świat kosmicznych potyczek stoi przed Tobą otworem – dołącz do fanów X-wing: Gry figurkowej.

galakta_przeznaczenie

Oficjalny portal poświęcony kościano-karcianej grze kolekcjonerskiej Star Wars: Przeznaczenie. Znajdziecie tutaj poradniki, zasady, konkursy, a także ranking graczy. Strona jest aktualizowana także o zapowiedzi nowych dodatków i kart, a także o miejsca, gdzie można zagrać.