31 lipca 2020

Obcy gra fabularna – ostatni dzień przedsprzedaży z darmowymi kartami

Obcy-okladka-3d-1000x1000

Dziś ostatni dzień przedsprzedaży w którym możecie otrzymać zestaw składający się z :

1. Podręcznik OBCY gra fabularna – wartość po premierze SCD 219,90 zł

Obcy-okladka-3d-1000x1000

2. Talia kart 55 szt – wartość po premierze SCD 49,90 zł

talia-800x1089

3. Wersja cyfrowa podręcznika OBCY gra fabularna – wartość po premierze SCD 99,90 zł

4. 5 podstawek pod kubek – dostępne tylko w naszym sklepiku w ramach przedsprzedaży – wyłącznie dla pierwszych 300 kupujących!

obcy_rpg_podkladka_12

Co znajdę w podręczniku?

Ten wspaniale ilustrowany, kolorowy podręcznik w twardej oprawie, zawiera zarówno opis świata OBCEGO w 2183 roku, jak i zestaw intuicyjnych zasad, stworzonych z myślą o zachowaniu klimatu OBCEGO. Rozgrywka może się toczyć w dwóch różnych trybach: Tryb filmowy opiera się na gotowych scenariuszach, które nawiązują do pełnej zwrotów akcji fabuły filmów z serii OBCY. Opracowany z myślą o jednym intensywnym spotkaniu, ten tryb kładzie nacisk na ryzykowną, szybką i brutalną grę. Szansa, że wszyscy przeżyją, jest znikoma.

Podręcznik podstawowy zawiera jeden filmowy scenariusz wprowadzający, zatytułowany OSTATNI DZIEŃ HOPE. Tryb kampanii stworzono do dłuższych rozgrywek, w których biorą udział te same grupy postaci graczy podczas wielu kolejnych sesji. Pozwala to poznawać świat OBCEGO bez jakichkolwiek ograniczeń. Podręcznik podstawowy zawiera tabele losowe i inne rozbudowane narzędzia, które umożliwiają szybkie tworzenie systemów planetarnych, kolonii, misji, spotkań i postaci niezależnych, idealnych do twoich kampanii.

 Wydanie jest planowane na DRUGĄ POŁOWĘ WRZEŚNIA TEGO ROKU.

Zamówić możecie TUTAJ.