10 kwietnia 2019

Zapowiedź: nowości z serii EXIT: Gra Tajemnic!

Do ulubionej przez Was serii EXIT: Gra Tajemnic już wkrótce dołączą dwie nowe gry. Z przyjemnością zapowiadamy Śmierć w Orient Expressie oraz Zatopiony Skarb.

Poczujcie dreszczyk emocji i rozwiążcie wszystkie zagadki najszybciej, jak to możliwe!

EXIT_orient_express2

EXIT: Gra Tajemnic – Śmierć w Orient Expressie

Jedno morderstwo, ośmiu podejrzanych. Tak się przypadkiem składa, że na pokładzie pociągu znajduje się także światowej sławy detektyw Achilles Pussot. Jednak z niewiadomego powodu, on także zniknął! Czy przy pomocy jego notatek uda się Wam rozwikłać zagadkę zabójstwa w Orient Expresie zanim pociąg dotrze do Konstantynopola?

Wspólnie rozwiążcie wszystkie zagadki towarzyszące temu tajemniczemu morderstwu i przekażcie złoczyńcę w ręce policji zanim jemu/jej uda się uciec.

EXIT: Gra Tajemnic – Zatopiony Skarb

EXIT_zatopiony_skarb2Wyruszacie na niebezpieczną wyprawę, której celem jest odnalezienie legendarnego skarbu Santa Marii. Nie możecie oprzeć się pokusie ogromnego skarbu, który na Was czeka! Jednak w trakcie poszukiwań coś poszło nie tak, i zostaliście uwięzieni w morskich głębinach. Czy uda się Wam rozwikłać zagadki, które skrywa zatopiony wrak?

Jeśli uda się Wam zdobyć rozwiązania wszystkich zadań, odnajdziecie wrak i wydobędziecie skarb, który skrywa Santa Maria. Jeśli się Wam nie powiedzie, prędzej czy później będziecie pogrzebani – w dosłownym znaczeniu tych słów!

Premiera gier zaplanowana jest jeszcze na ten rok.

O serii EXIT: Gra Tajemnic

fail_cardEXIT: Gra Tajemnic to seria gier w stylu escape room, w których gracze rozwiązują zagadki, by wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Każda z gier stawia graczy w innej sytuacji, oferuje zupełnie inne łamigłówki ale cel każdej gry z serii jest jeden: znaleźć wyjście.

Dzięki rewolucyjnej mechanice w każdy EXIT gra się na tych samych, ogólnych zasadach – otrzymujecie instrukcję, tajemniczą książeczkę, talie z zagadkami i podpowiedziami i dysk dekodujący, za pomocą którego będziecie sprawdzali, czy poprawnie rozwiązaliście daną zagadkę, czy też musicie spróbować innego podejścia.

Będzie zaskoczeni kreatywnością autorów, jeśli graliście w choć jedną grę z serii. Mimo że każda gra oferuje sporo zagadek, to żadna nie powtarza się w kolejnych częściach EXIT i na pewno nie raz znów doświadczycie tego niezwykle przyjemnego uczucia, kiedy wpadniecie na rozwiązanie wyjątkowo pomysłowej tajemnicy.

Nie graliście jeszcze w EXIT i nie wiecie, którą część wybrać? Kierujcie się przede wszystkim tematyką, która najbardziej Wam odpowiada – każdy EXIT to niepowtarzalne doświadczenie i każdy postawi przed Wami nie lada wzywanie!