9 października 2020

Norwegian Outpost – rozszerzenie do The Thing: Gry planszowej również w języku polskim

the_thing_outpost_3d_box_mockup

Kolejne KS-owe wiadomości! Norwegian Outpost – rozszerzenie do gry planszowej The Thing której kampania trwa jeszcze tylko pięć dni (link do kampanii TUTAJ) również ukaże się w języku polskim.

Co znajdziemy w tym dodatku? Nową planszę, nowe postacie, nowe karty i żetony. Oprócz tego:

  • Nowy tryb zakończenia gry, poprzez ucieczkę psa. Jeśli do tego dojdzie, nastepną grę w wersji z 1982r możecie zagrać z mechaniką psa przywódcy stada.
  • Nowy element w grze: ZĘBY! Załoga stacji odkrywa, że ​​Obcy nie może asymilować i powielać metalowych części, więc metalowe protezy stają się sposobem na sprawdzenie, czy dana osoba na pewno jest człowiekiem, a nie Obcym. Znika próba z drutem i miotaczem ognia, za to dodaje się latarki, za pomocą których będzie można przeprowadzić test i przyjrzeć się zębom innych postaci, sprawdzając obecność lub braki w uzębieniu.
  • Nowa lokalizacja STATEK UFO! Reprezentuje ostatnią nadzieję na ucieczkę dla Obcego, jak w filmie. Tutaj odbędzie się ostateczna konfrontacja z pozostałymi ludźmi. Oczywiście to tylko opcja i tak jak wspomniana powyżej ucieczka psa, niekoniecznie musi się zdarzyć! Wszystko będzie zależało od twoich decyzji, ponieważ możesz wygrać lub przegrać na wiele sposobów!
  • Ludzie w filmie z 2011 roku, gdy tylko dowiedzieli się, co się dzieje, zaczęli zachowywać się bardziej samolubnie, próbując za wszelką cenę ratować własne życie. Wydawnictwo Pendragon spróbowało więc uwzględnić możliwość samotnej ucieczki, element, który  zmaksymalizuje poziom nieufności! Wprowadza to również nowe mechaniki, takie jak możliwość dobrowolnego sabotowania pojazdów, nawet jeśli jesteś człowiekiem (ważne: szczególnie ten tryb jest w fazie testów!).

Będziemy Was informować o postępach tego projektu. Śledźcie nasz fanpage!