1 października 2021

Niszczyciel Światów – Zapowiedź nowego scenariusza filmowego do OBCEGO Gry fabularnej

OBCY_Niszczyciel_800x1000 zapowiedz

 

„To miała być zwykła obława. Cele były jasne – wytropić czwórkę zbiegów, odzyskać wszystko, co ze sobą zabrali i trzymać ich poza zasięgiem wroga. Wystarczyło znaleźć ich na zamarzniętym księżycu pełnym wrogich sił i zwinąć się przed wybuchem wojny. Takie zadania to dla was pestka. Ale to, co ukradły te gnidy – i jak znalazło się w ich ciałach – to zupełnie inna historia. Nie płacą wam za myślenie o podobnych sprawach, marines, lecz jakimś cudem to właśnie wy musicie się wszystkim zająć. Jakby tego było mało, nadciąga flota inwazyjna. I coś jeszcze… Coś dużo gorszego. Coś, co was nienawidzi, bo nienawidzi wszystkiego. Coś wielkiego i paskudnego. Coś z metalowymi zębami. I z pewnością nie przybywa tu w pojedynkę. Tak, to miała być prosta obława. Zmieniła się jednak w kolejny cudowny dzień w Korpusie.”

 

 

Zapowiadamy kolejny scenariusz filmowy do uniwersum OBCEGO Gry fabularnej! Niszczyciel światów porwie Was do świata przyszłości, w której podróże międzygwiezdne są równie powszechne, co intrygi wielkich korporacji. Czym zaskoczy przygoda oddziału Charlie? Wcielimy się w niej w jednego z członków sił stacjonujących w kolonii forcie Nebraska.

Premierę Niszczyciela Światów, tego wielokrotnie nagrodzonego na GenConie scenariusza, planujemy na I kwartał 2022r.

O Niszczycielu światów

Niszczyciel światów to scenariusz filmowy dla OBCEGO Gry fabularnej, stworzony przez pisarza S-F, Andrew E.C. Gaskę. Gracze wcielają się tu w role Kolonialnych Marines. Scenariusz stworzono dla 3-5 graczy i Matki Gry. Wspólnie przejdą oni przez najgorsze piekło. Ukończenie rozgrywki będzie wymagało co najmniej trzech sesji. W pudełku znajdują się:

  • Podręcznik ze scenariuszem Niszczyciel światów.
  • Duża, dwustronna mapa (o wymiarach 864 x 558 mm), której jedna strona przedstawia kolonię Ariarcus, a druga Fort Nebraska i windę kosmiczną.
  • Siedem gotowych Postaci Graczy.
  • Specjalne karty, zawierające opisy broni, pojazdów i osobistych celów postaci.
  • Mapy i pomoce dla graczy.

UWAGA: do rozegrania scenariusza Niszczyciel światów wymagany jest podręcznik podstawowy lub Zestaw startowy dla oficjalnego produktu licencyjnego OBCY Gra fabularna.

™ & © 2021 20TH CENTURY STUDIOS, INC. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.